Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Ahahahahaha
Arkadaşım sürekli eski hard disc ini karıştırıp bir şeyler buluyor. Şimdi de twister oynadığımız vidyoyu bulmuş.

Bir de Like a Virgin çekmişiz onu da uploadluyor.

Ay yine kahkahalara boğuldum akşam akşam assfreghqw.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşıma gittim, bi çay içtik az sohbet ettik. Sanırım ya çökmüşüm ya da düşündüğüm kadar iyi kaldıramıyorum bazı şeyleri sürekle neyim olduğunu sordu krou :) Çok yorulmuş hissediyorum günlük, bıkkın.. bunalmış.. Yarın okula-iş-okul-iş-okul-ev yabıcam. Sendrom kelimesi az kalır sanırım pazartesileri benim için. Öff daha hukuka giriş miriş aptal saptal sözel derslere çalışıcam sınavlar yaklaşıyor. Bu yılı da atlatırsam daha da hiç bişi koymaz bana günlük ahanda yazıyorum buraya ^^

Bana uyku, Prensese Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

sesu said:

Ahahahahaha
Arkadaşım sürekli eski hard disc ini karıştırıp bir şeyler buluyor. Şimdi de twister oynadığımız vidyoyu bulmuş.

Bir de Like a Virgin çekmişiz onu da uploadluyor.

Ay yine kahkahalara boğuldum akşam akşam assfreghqw.

4 milyar nakit veririm o vidyoyaç

AHAHAHAHAHAHA
Abi rezzzaleet!!
Cakcuk sakız çiğniyorum afedersiniz bilmem ne gibi.
İzletirim sana bir ara Ekmekciğim^^
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük

Mükemmel bir haftabaşıyla daha devam etmekteyiz. Gene fizik sabahın köründe ve ben okuldayım. Ama olsun hayalkırıklığı yok! Bunun geliceği belliydi önceden. Öte yandan fazlasıyla mutluyum son günlerde :) SÇSSÇSSÇS günnük.

Bana elektrik, hakolara prenses, öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bi de köpek aldık günlük, 1 aylık mı ne daha, süper şeker bişey adını da şeker koymuş bizimkiler zaten, her fırsatta burnunu bi yere sokup uyumaya çalışıyo fds

müthiş bişey bu köpek ya ahah
mamasını verdim, mama tabağını mutfağa geri götürdüm geldim gazeteye işemiş, gazeteyi attım geldim iki adım ötede fayansa sıçmış, onu da temizleyip geldim ki tüm numaraları tükenmiş bi şekilde yaymış oturuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Saeros said:

bi de köpek aldık günlük, 1 aylık mı ne daha, süper şeker bişey adını da şeker koymuş bizimkiler zaten, her fırsatta burnunu bi yere sokup uyumaya çalışıyo fds

müthiş bişey bu köpek ya ahah
mamasını verdim, mama tabağını mutfağa geri götürdüm geldim gazeteye işemiş, gazeteyi attım geldim iki adım ötede fayansa sıçmış, onu da temizleyip geldim ki tüm numaraları tükenmiş bi şekilde yaymış oturuyor

birazdan "sevsene beni, oynasana benimle" diye bacaklarına tırmanmaya başlar sdfdss
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...