Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

QueenofSpades said:

Vay be hakan sabaha kadar çalışmışsın helal.

Bugun çok mutsuz uyandım günlük, işe gidiyorum hadi bakalım.

Hala çalışıyorum T_T 2-3 saat uyuyup abimin işlerede el attım.
Tam bitmiş diyordum ki şimdi telefon çaldı ormanağzınıda yabıcakmışım bi 40 tane fln daha sdagasghdfagf erzurumu sevmiyorum artık!! pis erzurum ühühü

Bide trollenicem ama olsun jelibon al kendine kız bende işe yarıyor hep :P bişicikler olmaz fıstığına merak etme :)
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

bence beni jelibon kesmez :)o

siz ne iş yapıyorsunuz abinle ya, rapor, orman :S kafam karıştı?

Şimdi Erzurumda bi proje aldık da, onun Değerleme Tespit Raporlarını fln yazıyoruz. Eksperlik yapıyoruz esas olarak :)
Ormanağzıda Erzurumun bi köyü..

Bana huzur,Hakoya prenses,fıstığa sağlık.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan gene kilitlediler bizi örgün öğretim ikinci öğretim arasına, ders dediğin sabah 9da başlar, hoca üşenip 9.30'a alır. 14.30da ders mi olur. hayır servis de yok o saatte, kalk otobüse bin git bir saat yol, zaten öğrenci kartımı da almadım daha. perşembe sabah artık gidip alayım ya onu da. ya ayrıca otobüsle 1 saat minimum mu olur servisle 15 dk olan okul ya. hayır provaya da ucu ucuna yetişeceğim akşam şimdi bu kadar geç olunca ders. ne çirkin programım var ya. mezun olayım artık ben. devamsızlıklarda iki hafta içerdeyim ama olsun.

belkıs özener <3
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük hava çok sıcak
bi de az bi işim vardı dersten sonra, sucuk gibi terledim sıcakta
sonra otobüste rüzgarın esme yönüne göre bazen ter bazen ayak kokusuna maruz kaldım
gerçi ayak kokusu nerden nasıl gelebildi onu anlayamadım, ama bi koku vardı yani
kaşlarım çatıktı falan çok asabiydim
iniceğim durağa gelirken bi adam düğmeye basar mısınız dedi, BASTIK ZATEN......... dedim
sonra otobüsten indim karşıdan karşıya geçtim biraz yürüdüm ayağım taşa takıldı ama düşmedim yürümeye devam ettim falan sdhfhsdfhehehe ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç gündür kafama göre sunulan bitirme projesi yok diye hocaların peşinde koşuyordum şöyle bi proje yapsak nasıl olur diye.. Bugün aldım sonunda bi tane. Şimdi öğrendim ki ben geçen dönemin projelerine bakıyormuşum :( Çok da güzel projeler varmış aslında, ama yine de benimki en iyisi sanırım :)o
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün okuldan APS'yle mektup geldi, aha dedim tek ders sınavını geçtiniz gratz yazıyordur bunda, gönderiliş tarihi de 2 mart

"Sayın öğrencimiz harçların son ödeme tarihi 19 şubat 2010'dan 23 mart 2010'a kadar uzatılmıştır."

Marmara Üniversitesi 4.5 senede bir kez mektup attın bana bu mudur lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara sızmışım günlük şimdi kalktım ama kendimi hiç ii hissetmiyorum yaf çok bitkinim :( Keşke uyumasaydım canım uyumaya devam etmek istiyor şimdi. Bugün okul gg artık yarına programlamaya giderim :/

Bana prenses, Hakoya huzur,fıstık ii olsun, corpye cuma cumartesi hasta gelsin -.-. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

ama çalışmıyorum cuma cumartesi hasta gelmesin olacak o ^_^

Hayuur özellikle gelsin seni istesin sdfg son 2-3 haftadır 7/24 çalıştığım için kıskandım seni :( İnsan pazar azat eder ama dimi ya bide kardeşi olucam millet haftada 5 gün çalışıyor biz 7 -.-
Hatta sabah ürktüm böle artık yorgunluktan kafayı kırdı sandım benim işleri bitirdiğimde saçımı geriye doğru okşayıp aferin aferin canavar gibi çalışıon dedi allahtan çok kısa sürdü yoksa elime geçen ilk şeyi kafasına patlatıp camdan atlıcaktım :O
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...