Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dün ölesiye yordular beni eve 11de geldim. Sonra az fıstığımla konuştum, pis içip içip dizi izlemiş kıskandım accık :( Hadi sonra yatiim dedim saat 1 gibi flndı yattım ama uyuyamadım. Hem yorgun olup hem nasıl uyuyamaz bi insan ya?! Bende insan gibi uyumak istiyorum ühühüh 4 saat yeter abi be, valla be noolursun yaf :'(

Bana uyku, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece gözümden uyku akarken canımın inanılmaz derecede star wars çekmesi -star wars'umun gelmesi- akabinde tekrar sıfırdan star wars'u açmam ardından dayanamayıp uyuyakalmam ve mükemmel fantastik rüyalar görmem......

of çok güzeldi ^_^
bundan sonra uyuma şeklim belli yihuea!
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük. Sınavlara az kaldı diye 2 gündür kâbuslar görür oldum.
Dün rüyamda köpüğüm luna'nın kaburgalarının dışarı çıktığını görmüştüm. Böyle kucağımda can veriyodu köpeciğim ben de yetiştirmeye çalışıyodum veterinere.
Bugün de rüyamda bildiğin vurdular beni yahu. Otobüstemiymişiz neymiş tam orayı hatırlayamıyorum. Hepimizi dışarı çıkarıyo 2 tane tip. Ablam da varmış. Ablamın topuğa sıkıcaklar falan işte ibret olsunmuş onlar böyle kralmış tey teymiş. Dedim "BIRAKIN LAN ABLAMI! BANA SIKIN!" hop geldi adam bi tane kaval gemiğimin arkasına sıktı bi tane de avcumun içine sıktı. Rüyanın gerikalanı boyunca annemin beni hastaneye götürme çabaları vardı. Ama nedense annemler önden yürüyolar ben de arkalarından gidiorm sürüne sürüne. O nası bi acıydı ya resmen höh. En son artık eve gidiyorum ben orda babam geliyo yine fütursuzca "BİŞEY OLMAZ KOÇ!Sen uzan şuraya alıcam ben o mermileri" diyo.
Elimdekini alırken acıdan geberiyorum. Bacaamdakini alırken de bişey hissetmiyorum artık uyuşmuş orası.
Ölene kadar sakat kalcan derüken babam DAAT DAAT DAAT DAAT diye uyandırdı ayfon beni.

psikolojim goooood game galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Yuffi bugün bebek no.2'nin doğum günü. Çıktım şimdi hediyesini aldım geldim. Çok şeker bi gecelik aldım. Param olsaydı kendime de alıcaktım ama bitteh. Bebek no.1 de bana kalkmış "Sürekli seks içerikli hediye alıyosun." diyo. Şapşal.
Neyse işte akşam Taksim'deyiz. Sonra da bebek no.2'nin abisinin Maslak'taki evine geçicez.
Şimdi güzellik uykuma yatayım da akşam güzel olayım sdg.
Sosyal ağlarda paylaş

nişanlımz geliyor yarın polskadan.karşılamaya falan gidicem hayatımda ilk kez birini,üff çok heycanlı!!zaten bi haftadır kampta,netten de iletişemiyoruz,iyice özledim hatunu.tek korkum yazın barcelonada liseden arkadaslarımla karşılasınca edindiği türk erkeği sempatizanlığı.bitmiş olsun lütfen,yoksa işimiz var.zaten voltran misali bi araya gelince bi duble-troublemaker oluşturmamız cepte, bir de abazaN toplumuyla haşır neşir olmayalım amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...