Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

abi biz neyiz bilmiyorum ama ne hissedersem direk söylüyorum çekindiğim herhangi bişi yok çok şükür öle kızın karşısında kem küm modunda olmadım hiç.. ben ona ben seni seviyorum diyorum ama o bende seni seviyorum diyemiyor daha doğrusu benim hissettiğim şekilde söyleyemiyor daha önceden(önceki erkek arkadaşlarından) kalan kuruntular, sıkıntılar var ki hepsini biliyorum ama o öyle hissetmiyor diye tamam madem arkadaş kalalım diyemiyor insan denemediğimden değil de davranış olarak aynen yukarda anlattığım gibi sanki bişiler var gibi ama aslında yok.. olsun istemeklede bişi olmuyor zorlarsamda çok daha kötü olucağını biliyorum.. elimden geleni yabıorum yalnız bırakmıyorum oda beni bırakmıyor gibi ama olmuyor yinede :D bişiler olsa askere gidip isterim bile ailesinden o kadar uzun zamandır beraberiz birbirimizi tanıyoruz. de sefgili yabdım die gelemez yanıma onu çok iyi biliyorum :) öyle yaparsa kaldıramayacağımı biliyor çünki :)

ps:platonik bişi yok yani birbirimize çok değer veriyoruz. Birbirimizin arkadaşlığını kaybetmemeye çalışıyoruz ama işin içinde aşk olunca mantıklı olamıyor insan tabi o yüzden garibiz :)

abi durum feciymiş be =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...