Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,

ayrılmaya karar verdim ondan bugün ne kadar sevsemde.
zaten uzakta. 2'dir buluşmayı erteliyordu. 3. kerede yapmaya calıştı. hiç sesimi çıkarmadım. bir sürü sebep sayıyo. iyi senaryo yazıyo bana. onu öyle bir hayatımdam cıkarıcamki neye uğradını şaşıracak. şimdi diceksin "kız seni çoktan hayatından çıkarmıştır belkide" ama onun, az az ve sürekli vuran damagelerine karşılık ben, yüksek damage, tek atış, tam isabet yapıcam.
şuanki halimi ancak bu saçma cümlelerle anlatabilirdim günlük.

sçs <3
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece ölümüne eğlendim. Önce Asmalı Pi (adı değişti gerçi ama olsun) sonra Unity sonra da Bronx Pi'ye geçtik. Saçma sapan olaylar oldu, arkadaşı apar topar güvenlikler götürdü falan sdfg. Ummadığım insanlarla karşılaştım. O baya eğlenceli oldu.

Çok mutluyum lan. ^^

Bugün çıkıcak halim kalmadı perişan oldum yollarda. Eve dönüş biraz zor oldu Bahçeşehir'den döndüğüm için. Bi de şimdi sinemadan geldim. Ağlamaktan morardım resmen. Çok fena oldum ya.
İşte ööleeh. Uykusuz olduğum için her an uyuyabilirim gibi. Bakalım. Öptüm tatlım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu saate kadar sabredip efendi efendi uyuyup 9'da dinc kalkip, 9:30 taki hayat degistirecek, kariyer degistirtecek mulakaatima gidecegime onun yerine 8 de uyuya kalmisim, simdi de uyanmisim (burda saat 1 artik) ve yine deliksiz uyuyamamis olmanin verdigi hazla yarini bekleyecem gunluk.

POFF.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...