Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

günlük babanem komadan uyanmis^^
gözlerini acmis. söylenenleri falan anliyormus, konusamiyomus ama.
of cok sevindim.

Oha inanılmaz sevindim hadi gözünüz aydın^^

Benim hala internetim yok bu arada. Dün British Telecom'daki kadını BAYA bir azarladım çünkü hem yanlış hem eksik bilgi vermişler. Kütüphane + Ayano olmasa ne yapardım hiç bir fikrim yok. Ve tabii ki yine tez yazıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Annemle çılgınlar gibi dansederek odamı topladık, dolaplarımı düzenledik falan. Bi de Anya Marina'nın sesine ve şarkılarına aşık oldum. Bir de akşam asmalıya gideceğük, yarın akşam da gideceğük. Haftaya cuma da öyle. Ay başka yere gitmez olduk resmen. Aslında bu akşam Bebek de olabilir belli olmaz. Ayrılık yaradı bi de. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün antalyadaki kullanmadığım internet bağlantısını iptal ettirmek için gittim ataköydeki telekom müdürlüğüne.
borcunu kapatıp öype iptal ettiricem sandım kadına sordum işte ettirirken " borcu gözükmüyo beyfendi ama faturalar 15inde kesildiği için 5 günlük hede hödö..." gibi bişi dedi
alla alla dedim içimden
sonra iptal ettirdim annemi aradım
onlar ödemiş. gerek yoktu falan derken bi an antalyaya dönesim geldi niyeyse.
dönmem ama lan.
bide muhafazakar kesim eteklerinin avrupa taraflarında çok talibi var.
bu işe girişmek isteyen genç girişimci pazarcılar arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah rüyamda annemin msnden "yani yavuz inanmıyorum nasıl unutursun saatini kurmayı" demesiyle uyanıp, uyanmam gereken saatin 1 saat geride kaldığını ve hakkaten de saatimi kurmayı unuttuğumu farkettim, hemen hazırlanıp çıktım ucu ucuna yetiştim otobüse sınava filan, sağol aney
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük;

yahu ben bugun ne uyudum ya 12de uyandım 1de yattım tekrar bı uyandım saat 5 :D

insanmıyım ben ya! ama hava cok soğuk yahu bı fırtına bı fırtına varkı sorma!insanın yataktan cıkası gelmıyor

yarın 87678 tane defile var pöf!! cekilir gibi değil sbah kalkmak istemıyorum

garibim günlük =(
Sosyal ağlarda paylaş

standart birisi konuştuğunda en büyük derdinin "ilişki" olması gerizekalılığını açıklamaya yetiyor..

adamın/kadının hayat gailesi sevda/murat beni sever mi-seviyor mu- aldatıyor mu- beraber olabilir miyiz- evlenebilir miyiz? sorularına dolanmış durumda..

algıda meme yapmış bunlar...

eee. test sonuçlarınız geldi.. su katılmamış mal çıktınız da diyemiyorsun..

orası kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...