Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Werewolf said:

senin desteğin olmasa ne yapardım bilmiyorum ulaş...intiharı düşündüğüm şu anlarda bir güneş gibi doğdun..

intihar edince süper olcak ya sanki

hey allam

neyse, yine de geçmiş olsun tabii

şimdikinden daha kötü olması imkansız..kaybedicek hiçbişeyim kalmadı....
Sosyal ağlarda paylaş

Werewolf said:

Dworgian said:

Werewolf said:

senin desteğin olmasa ne yapardım bilmiyorum ulaş...intiharı düşündüğüm şu anlarda bir güneş gibi doğdun..

intihar edince süper olcak ya sanki

hey allam

neyse, yine de geçmiş olsun tabii

şimdikinden daha kötü olması imkansız..kaybedicek hiçbişeyim kalmadı....

aynısını yaşamıştım his olarak. o kişi intihar etti vs.

şu an gayet iyiyim.

geçio yani valla bak
Sosyal ağlarda paylaş

Sinirden çatlicam orta yerimden. Ne kadar iğrenç bir insanla berabermişim allahım ben yine. Hep de şansıma böyle çıkıyo son bi kaç seferdir sdfg. Sanırım çekim yasası olayına hepten inanmaya başlicam. Yoksa karma mı nedir? Ne boktur allahım bu? Yeni sevgiliye ihtiyacım var.

Neyse en azından amacıma ulaştım. Tavlamak istediğim bi insanı tavladım. Neyse ya. NEYSE. İlk başta 4 gün deneme süresi verip ayrıldığımda haklıymışım demek ki. sjdfksdk

UÇAĞI DÜŞSE AĞLAMAM. GEBERSİN PİSLİK.

Başıma gelenleri yediremiyorum resmen. İnşallah dövme yaptırırken aids falan kapmıştır.

AAAAAAAAAAAAAA.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Sinirden çatlicam orta yerimden. Ne kadar iğrenç bir insanla berabermişim allahım ben yine. Hep de şansıma böyle çıkıyo son bi kaç seferdir sdfg. Sanırım çekim yasası olayına hepten inanmaya başlicam. Yoksa karma mı nedir? Ne boktur allahım bu? Yeni sevgiliye ihtiyacım var.

Neyse en azından amacıma ulaştım. Tavlamak istediğim bi insanı tavladım. Neyse ya. NEYSE. İlk başta 4 gün deneme süresi verip ayrıldığımda haklıymışım demek ki. sjdfksdk

UÇAĞI DÜŞSE AĞLAMAM. GEBERSİN PİSLİK.

Başıma gelenleri yediremiyorum resmen. İnşallah dövme yaptırırken aids falan kapmıştır.

AAAAAAAAAAAAAA.

ben de benzer hisler içerisindeyim.....ama ne yaparsan yap hiçkimsenin bir damla gözyaşına değmeyeceğini unutma......
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

kermit said:

istanbul üniversitesine elimi kolumu sallaya sallaya 2 kere girdim çıktım.
böylede bi şeklim varmış.
güvenlik ne kimlik sordu nede necisin ne iş yaparsın demedi.
ıslandım.

hangi kampüse la, bizimkine beni bile almıyolar kimliksiz, fakültenin en uzunu olmama rağmen

beyazıttaki işte
direk ana girişten girdim çıktım
sonra yarım saat sonra bi daha girdim çıktım
güvenliklerde vardı
bişide demediler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...