Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

havaşla geldim ilkez,köprüde indirdi parkı göreyim diye yolu uzattım,shuffle second love 'a vurdu gııaaah diye.2 snde ergenliğime gittim geldim,çok güzeldi lan.yarın gidip sevilen gatto sorucam allah ne verdiyse diye içerim artık,nostaljinin bokunu çıkarıcam.çok güzel lan antalya,gideyim ıspanaklı börek yiyeyim. çok huzurluyum lan resmen,kem gözlere felan sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 5 su bardağı kadar göz yaşı döktükten ve neden her şey üst üste geliyo diye debelendikten sonra nihayetinde kendime geldim. Yarın sınavım var ve hiç çalışamadım, nitekim çalışsam da kafam o kadar dolu ki aklımda bişey kalır mı hiç bilmiyorum bile.
Baya kötü oldum ama bugün, bayadır konuşmadığım birisine mesaj falan attım. Biraz daha iyi hissediyorum kendimi şu an. Ama çok depresif bi gün beni bekliyo, hissedebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sallanan dişimi "pıt" efektiyle çektirecem diye güle oynaya gittiğim dişçiye ağzımdan kanlar fışkıran yüzüm gözüm kan olmuş şekilde çıktığım bir diş operasyonuna dönüşmesi hiç hoş değildi günlük.

dip: 2sn'lik pıt efektinin yerini 1,5 saatlik ZARZARZARZAR efekti almıştı. hatta bir ara çatır çutur dişimi kırıyorlardı ühüh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...