Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

evet, bir başka "gerizekalı evinden dışarı çıkmayan programcıları dövmek istiyoruz" bölümü ile karşınızdayız.

bugün installer paketlerine küfredeceğiz. ve bu paketleri hazırlayan hayvanlara.. diyelim ki internete bağlandınız ve programın update edilmesi lazım..

program kendi kendini update etse harika olmaz mıydı? eveeeet harika olurdu tabii..

ama program kendini update edemedi.. çünkü internet bağlantınız berbat.. size dedi ki "hacı sen indiriver.." berbat internet bağlantınız olan yerden -şu anda bu yer bir kütüphane mesela- siteye ulaşıp zorla indirmek için kastınız.. neyse ki download manager'ınız var.. 3-5mb su gibi geldi..

ama o da ne! aptal, gerizekalı, kurbanda 7kişi kesseniz sevaba gireceğiniz, kırmızı etten başka bir işe yaramayan programcı ordusu sizin sadece minik bir arac indirmenize izin vermiş. bu aptal adamlar öyle gerizekalı, öyle salaklar ki download manager diye proğğramlar olduğundan haberleri de yok.. siz 3-5mb'yi 10dk da indirdinizdiyelim Dn managerlar ile.. hah onların salakötesi programları bu işlemi bi 40dakika da falan yapabiliyorlar.. neden? çünkü yapanlar salak adamlar! standalone exe linki vermeyi nedense istemeyen mal canlılar.

hazır kurban bayramı gelmişken bu aptalları, bu öküzleri 7kişi toplanıp kesin, hem bayram sebebiyle dini hem de etnik gerzek temizliği nedeniyle insani sevap kazanın, öbür dünyada keyif çatın..

eğer siz bu tarzda proğramları yazan birisi iseniz ve yazdıklarıma alındıysanız.. alınmayın ve öküzlük etmeyi bırakın.. 10mb program ise bırakın ben indireyim. iğrenç aracı programlarınızla beni uğraştırmayın.. haydin.. çıkartın boynuzlarınızı da şimdiden, bayramda kesilmeyin..

davar sürüleri
Sosyal ağlarda paylaş

aksam 6 gibi evden ciktim besiktasa gittim. carsida dolastim az, sonra dolmabahcenin ordaki sahilde cay bahcesinde oturdum. kulaligimi takip muzik,cay,sigara yaptim sahlde. sonra tophane tarafinda gezdim. galata kulesinin arka taraflarinda kaybolmak uzereyken bi amca imdadima yetisti. hatta 'yorulmussun az otur soluklan' diyip dukkaninin onunde oturup bi cay ictik beraber. sonra istiklalden eve gectim,baya yoruldum lan
Sosyal ağlarda paylaş

cebren ve hile ile aziz bünyemin bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve kaarizmamın her kösesi bilfiil işgal edilmiş gibi hissediyorum. kankamı bile kaptırdım ulan iki gün sallayınca, kız adına elimde neredeyse hiç bişi kalmadı. çok çok acil reputasyonumu kurtarmam lazım. hemen çalışmalara başlamalıyım.

deliricem ulan. böyle bişi olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

8 de otobüsüm var
Gidiyorum
İZMİR e gidiyorum, aslinda hala hayatim orda benim. Pause yapip birakiyorum sadece. Her gidisimde anlayabiliyorum bunu.
Valizimi topladim cay iciyorum falan bi mutluluk basti.
1 gibi orda olurum heralde
3 gibi arkadaslarimla bulusucam. Aradilar bugun, hepsini cok özledim zaten.
Uzun zamandir ilk defa yuzum guluyor. Kendim adima sevindim, artik nasil oluyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...