Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük internette birisi a.hisarı deyince heyecanlanıyorum. sanki benden başkası orada yaşayamaz gibi. garip bişey lan.

ayrıca konu dışı'ndan kovdular beni günlük. "beyinsiz" dedim. tahammülüm yok artık günlük benim bu konulara. çok çabuk sinirlenir oldum. böyle bağırasım geliyor, dövesim falan. anlatmaktan yoruluyorum. agresifspor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 5binlik mektup için bin lira masraf çıkarmaya çælıştılar, elimin tersiyle yabıştırdığım gibi.. die anlatmak isterdim ama sakin ve nazik bi şekilde sordum bu dediğinizi mantıklı buluyorsanız tamam alıyorum diye adamda saçmaladığının farkına varmış sanırım ki siz en iyisi nakit bloke ederek halledin dedi. Tabi gerizekalı mısın yavrucum bana o kadar daha lazım olmasa zaten dediğini yapardım diyemedim. BİRİ BANA 5BİN BORÇ VERSİN NAN! akhfkjasf
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 6gibi hesapları tamamladık.. 10a kadar çıktı aldım falan.. kartuş iki kere bitti, doldurdum.. öyle düşünün..

12ye kadar çıktıları düzenledim, yeni kağıtları ekledim, hataları ayıkladım, gidip çizdiğim plotları yanlış ölçekle aldım.. şu açılara göre 3d grafik çizme başlığı açmıştım ya matlab'da.. ha onu polar coordinat sisteminden kartezyene geçerek aşacağımı farkettim dün gece düşününce.. düşünmemişim ben hani.. onu da hallediverdim..

mülkata girdim ve iyidim lan.. gerçi bana sorarsanız ben sıçıştan emindim ama koydum çocuğu olm..

bu vesile ile tez konumu da değiştirdiler..

bildiğin last minute tackle oldu lan..

gazetelerde just roo it yazsını falan gördüm.. hoca "iyi çalışmışsın" diyince..

son dakikalarda bi taraftan giyinirken bi taraftan hata ayıkladığım, grafik çizdirttiğim falan düşünülünce.. çok saçma geldi lan..

neyse artık evden çıkabilirim arkadaş..

kokana kadar bilgisayar başında oturuyordum kaç aydır.. sabah9-sabah5 falan çalışmaktan bilgisayarla konuşur olmuştum..

lan böle yazınca çok bi bok yapmışım gibi olmuş.. cıks. son dakikada anca ucu ucuna bitirdim. her an batırabilirdim cidden.. allah yüzüme baktı lan. öle böle dğeil.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

avea mütemadiyen uyuz bir operatör. turkcellde arayıp telefonla, hatta *bilmemne# diyerek hallettiğin roaming açtırma için adamlar adınıza son 3 ayda gelmiş fatura, kredi kartı fotokopinizle birlikte avea işlem merkezlerine başvurmanız gerek falan diyo. alıcaktım yanıma seni de avea çalışıcaktın çatır çatır ama kendin kaybettin. uyuz.

öyle falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...