Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

cok saskinim ya cok.
bazen cidden artiz ne arar la bazarda tadinda sorular soruyorum abi. tabi akil mi akil ne arar la bazarda desek benim icin, daha uygun.
dün mesela banka kartimi sigara otomatinin icinde unuttum ve 6 saat sonra farkettim.
ha bi de bu saskinliga sanssizlik da eklenince tadindan yenmiyo, o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

asinanyavuz said:

ahahah fransızca kral dil. ama fransaya gitmiyorum :)

çoook kötü afasd

Günlük İstanbula bu yılki 9. kaçma girişimim de fail ile sonuçlandı. Yalnız bu sefer baya bi ilerleme kaydettim hendekten dönüverdim ehahuehau yağmur yağdı burda baya güzel oldu az serinledik. Noter olmak güzel şeymiş onuda öğrendim, adamlara 2 günde heyvanlar gibi paralar bayıldım ^_^ yarın 1 günübirlikte olsa tekrar bi kaçma girişiminde bulunucam efet efet bu sefer olur belki ^_^ Eski hatunun haberini bana taşıyıp marifet sanan gerizekalı arkadaşlarım varmış onu da öğrendim afasd 'iyi de banane?' dedim ama çok hafif bi rahatsızlık duymadım deil. Hazır köylere gidip gidip duruyorken görücü usulü birilerini mi bulsam aheahuehau hala adam gibi uyuyamasam da havasından mıdır nedir daha dinç kalkıyorum burda, iyi geldi bünyeye öle işte sıkılmıştım şimdi bi duş alıp tekrardan iş başı görüşürünk günlük ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin ayrı derdi var günlük. Kimi gelininden şikayetçi, kimi karısından. Kimi babası cipini kullandırtmıyor diye ağlıyor, kimi yurt dışına gidemeyip akdeniz sahillerini gezicem diye yakınıyor. Kiminin babası hasta kiminin yok. Kimisi iş bulamıyorum diye ağlıyor kimisi çok işim var diye. Annem hızlı araba kullanmamdan yakınıyor. Babam her işi biz yapıyoruz diye hiç bişi yapamamaktan şikayetçi. Amcam ufaklıkları sünnet ettiricek yağmur yağmasın hölölö die söylenio. Eşi kuaför dükkanı açıcam aynalarım nerde die. Düşünüyorum da beele günde 14 saatten çok çalışıyorum çoğusu zaman, aceba ben nasıl çıldırtıyorumdur milleti. Bana katlanan herkeşlere teşekkürü borç bilirim afasdaf
Sosyal ağlarda paylaş

İM-DAK! Mahsur kaldım günlük burda (aslında 2-3 gün sonra kesin dönmem gerekiyor ne olursa olsun ama olsun :P ) az sonra kuzenlerimin sünnetinin kınası var. İlk defa duyuyorum ben 8 aylıkken sünnet olduğum için bilemiyorum prosödürü ney eahheau Annem inşallah hako bak şu kız iimiş, bak şunla az sohbet et şunun kızı triplerine girmez aheuahu Ben bulunca beğenmiyor ama gel gör ki kendi beğense hemen git konuş, bak, tavla triplerine girio afasd Burda içip kafa dağıtıcak mekanda bilmiyorum nan pek bi tatsız :
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...