Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunculara çağrı - Dönün ! =) (ss ler başlıkta )

Archillea

Öne çıkan mesajlar

Eski oyunculara sunu soyleyebilirim ki ,her ne kadar oyun degismis olsada atmosferinden bi sey eksilmemis kesinlikle.Kendimi kaybettim ve hesabimi tekrar aktiv hala getirdim ve yeniden char acip basladim.Chimaera'dayim adim Mowwes(90lvl Ent) Fossas(Yeni actim Jedi).Maddi olarak destek veremesemde elimden geldigince her arkadasa yardim etmeye calisirim.Ayrica hard-core pvpciyim burdanda yanina ortak arayan varsa duyrulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi yurt dışındayım canım çok çekiyor oynamak, SWG emu veya SW Tor çıkana kadar ilaç gibi gözüküyor. Yalnız oyunda pek MMO havası yok gibi, ne pvp gördüm, ne sosyalleşme, oyun birde özellikle swooperlarda ağır çalışıyordu. Türkiye ye gelir gelmez yanınıza gelmek istiyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrardan merhaba arkadaslar :)

Oyuna yeni gelen yada donen arkadaslar chat tabda /add IG*name yazarak benim toonlarimi arkadas listesine alabilirler.yeni arkadaslar icin tekrar yazmak istiyorum haluk' hakan' kaan' sezen 'haluk oyunda surekli kullandigim toonlarim.
Tansariden sonra tattooine geleen arkadaslar tel atarak bana ulasabilirler :)

not : Her yeni arkadasa her turlu yardima elimden geldigince hazirim eger oyun icinde yada işte mesgul degilsem :)(belirtmek isterimki ben sadece iş yerimden oynuyorum)Ve lütfen seviyeli hitaplarla konusalim :)

Bol eylenceli zamanlar diliyorum :)

IG : Ingame
Sosyal ağlarda paylaş

The current "transferred from" galaxy servers include:

* Corbantis
* Europe-Infinity
* Intrepid
* Kauri
* Kettemoor
* Lowca
* Naritus
* Scylla
* Tarquinas
* Tempest
* Valcyn
* Wanderhome

The valid destination galaxy servers include:

* Ahazi
* Bloodfin
* Bria
* Chilastra
* Eclipse
* Europe-Chimaera
* Europe-FarStar
* Flurry
* Gorath
* Radiant
* Shadowfire
* Starsider
* Sunrunner

Eclipse yok ama bu free char transfer içindi parasını verip eclipseden chimaera ya gelebiliyorsundur bence..

Ve tabiki yardıma hazırız
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrons Şehri Haber Merkezi:

Güncel Haberler

..Bilgi Yükleniyor...

Tyrons Şehri Valiliği'nden;

Şehirimiz şu anda 2. Seviyeye geçmek için yeterli vatandaşlık sayısına ulaşmıştır. 4 gün sonra şehirimiz 2. seviyeye geçecektir, 2. seviyede şehirimize eklenecek yeni kamu binaları;
Cantina , Bank.

Ayrıca Şehir pazarı kurulumu başlamıştır. Şehir Pazarına bir satıcınızı kurmak istiyorsanız lütfen bizimle iritaba geçiniz.

Şehir Açılışı

Şehirimiz 2. Seviyeye ulaştığında ve kamu alanlarının inşası- dekorasyonu tamamlandığında şehirimizin açılış partisi düzenlenecektir. Ayrıntıları daha sonra buradan size ileteceğiz. Hepizin davetlisiniz..

Tyrons Şehri Valisi
Igoki
Sosyal ağlarda paylaş

/addfriend Archillea
/addfriend iza'el

bu ikisi benim

/addfriend osskta
/addfriend igoki
/addfriend erlis
/addfriend co'oc

bunlar Tyronian

/addfriend haluk'
/addfriend hakan'
/addfriend kaan'
/addfriend sezen
/addfriend 'haluk

bularda HalukHakanKaan

/addfriend fossas
/addfriend mowwes

bunlarda F'in karakterleri

Bu komutları kopyala yapıştır yaparsan, biz oyuna girdiğimizde sistem mesajı olarak Archillea is online gibi chat kutusunda yazar yada community kısmında friend listte görebilirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...