Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunculara çağrı - Dönün ! =) (ss ler başlıkta )

Archillea

Öne çıkan mesajlar

http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=639325

Bu konu Cloak-5th gen Saber Collection için neler gerekli bunu yazmış.

http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=249870

Burada Bütün Jedi Robe-Cloak-Jewelery hepsi incelenmiş.

Diğer konular için offical foruma bakabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sağol resmen aydınlandım hehe
Bu saber için gerekli ıvır zıvırı satın almaktan ziyade kendim çıkarmak istiyorum daha eğlenceli
ama nightsisterlar beni yedi resmen rape yau
bide elder jedi diilim ben eskiden bounty hunter oynardım. şu expertise muhabbetinden sonra accountu açtırmıştım 2 ay falan oynadım yani nge den sora, baktım class ne olcaksın falan diyo bende direk jedi seçmiştim, öyle kalmış :)
aslında üzerimde giysi+cloak bişiler vardı ama yetemedik demekki gecenin bacılarına :P
nası kescezki onları hehe
/cloak of hate istiyorum :L kastırmaya başliim hemen hehe.
bu arada template i dark jedi yaptım bende, ama zört diye kesti nightsisterlar beni. ama buffsız falan gittim direk bodos böle
Sosyal ağlarda paylaş

Buffsiz Ns kesmek zordur- imkansız degildir =) Spy ile buffsiz kesebiliyorum fakat üzerimde +35lerden olusan armor var Strenght falan bütün statlar 700civarında.. Sende Cloak of Hate alana kadar güzel bir robe yada cloak al şimdilik .. Ayrıca buff yaptiriyosan Glancing Blow iste pve de cok ise yariyor..
Sosyal ağlarda paylaş

jedi master cloak var zaten üzerimde
çözdüm olayı baya ya çat çut kesiyorum nightsisterları şu an zaten 5. generation saberımı yaptım bugün hehe. şimdi holocronlar için kesiyorum sisterları ama çok zor çıkıyo. bide dark jedi masterları kesemiyorum madara oldum :P acaba pve için light template yapsam şu cloak of hate i aldıktan sonra pvp için düzenlesem dahamı mantıklı olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların yanında heroic jewelry set almanı tavsiye ederim. Tabi bu zindanlara girmek için bazı görevleri bitirmen gerekiyor.SWG wiki diye bir site var orada rehberleri bulabilirsin. heroic set bütün statlara 150 veriyor. Doktor buff ve entertainer buff ile djm kesersin kasıyor ama kesiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet light jedi pve de iyidir. Ölümsüz bile olabilir :D ama bi tane nightsister kesmen 30 saniye ise dark ile, light ile 3-4 dakka sürebilir cünkü light çok az damage veriyor :D

Bu arada jedi master cloak çok güzel onu 100 milyona falan satiyorlar :D Ama içine giydiğin pantalon-ayakabı-shirt eldiven bunları socketli olarak al ve içine attachment tak.. Attachmentler 3 milyon tanesi +35 olarak 3 stat seçebilirsin.. Dark jedi için +35 str-luck-prec olabilir ya da exotic attachmentlar var mesela senin damage ini arttirir yada action cost reduction falan gibi bunları forumdan yada bir domestic engineer ile konusursan daha iyi bilgi alabilirsin..

Luck-prec gibi statlar Crit Chance ini arttiriyor. Strenght melee damage , agility defans diyelim dodge falan..

Bu arada mustafar questlerini yap.. Swg wiki den bak mustafar questlerine güzel item olan questleri yap 1 günde hepsi biter zaten çok güzel self-buff lar var 3 dakikalıgına sana toplamda baya bir stat getiriyorlar.

Mustafarian Injector
+100 STR
+100 Prec

Sith Holocron
+150 Conts
+150 sta

Lair Crystal ( bu çok deli :D )
Constitution +75
Luck +50
Critical Chance +5%
Damage output +10%
Glancing Blow Increase +5%

Shard of Retaliation
Constitution +200
Luck +200
Agility +200

Wild Force Shard (Offensive Burst)
Constitution +120
Precision +120
Strength +120
Sosyal ağlarda paylaş

pvp buffı o zaman onlar :P
bu arada kaşik(nası yazılıyoki bu :P) questleri çok zevkliydi yanlış hatırlamıyosam, ama çoğunu yapmıştım ben onların yau. en son bu badgeleri kovalıyodum ben sanki
bide biri para etcek ve etmicek itemları yazabilirmi şöle özetle nightsister tarzı mobların lootundan çıkan
mesela +bonus veren kıyafetler falan eskiden değerliydi ama şimdi slot geyiği gelmiş herhalde yaramaz?
neyi tutiim elimde sonra satmak için?
bide bu gereksiz armor parçaları falan çıkıyo ya onları junk dealeramı satıyoduk bi npc alıyodu onları sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Holocronlar çok değerli biliyosun zaten- çok değerli dediysem öyle abartı birşey değil en fazla 5 milyon ediyor.. Kimisi 500k kimisi 2-3 milyon civarında gidiyor bizim serverda.. Ama 4/5 olanlar çok rare onlar 90-180 mil arasında gider.. Genelde Collection item varsa atma zaten onlar hep satılır en kötü bazaarda satarsın 10-20k ya..

Bunun dışında düşen silah ve armorları ben atmadım biriktirdim, vendordan satıcam sonuçta herkes gidip o attachmentleri alamaz dediğim gibi tanesi 3milyon attachmentlerin.. Sen loot olan armorlarini statlarina göre 20-200k arasinda sat, koy vendoruna yada git junk dealerlar aliyorlar ama çok iyi fiyat bekleme junk dealerda..

Ama yinede elindeki itemlar ile git bir bazaar a araştır kaça gidiyor falan ona göre karar ver çünkü serverdan servera değişiyor fiyatlar
Sosyal ağlarda paylaş

"Ama 4/5 olanlar çok rare onlar 90-180 mil arasında gider."
oha
bugün sadece 2 tane holocron düşürdüm, birisi 4/5 abi ahahu. bilsem satardım lan direk ekledim koleksiyona
/ve bunu dark jedi masterı öldürmeye çalışırken yanındaki force adopt muydu neydi o tiplerden düşürdüm ehoho
/bu bana bi kerede uo da olmuştu. daemon armormu ne vardı kırmızı bone armor böle. daemonlardan çıkıyo işte parçaları random. başlığı çok zor düşüyomuş bunun arkadaş işte anlatıyodu. ben başaldım daemonları kesmeye, 3. denmi ne başlık düştü eheah
Sosyal ağlarda paylaş

quest paylaşımı var ama şöyle var, başka biriside aynı questi yapıyosa grup yapıp beraber yapabiliyosun. bende nge geldikten sonra accountu açtırdığımda lvl80 den 90 a gelene kadar eğlenmiştim şahsen hep birileriyle beraber yapmıştım questleri falan. ama tabi en eski grupçana mission yapmaca en keyiflisiydi :)
çat çat xp alıyodun yüksek levellar olunca grupta hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrons Şehri Haber Merkezi

-----Bilgi Yükleniyor-----

Merhaba, ben Igoki. Şehir valisi olarak şehirimizdeki bazı gelişmeleri size aktarmak istiyorum.
Şehirimiz yaklaşık bir hafta önce 2. seviyeye ulaştı. Valilik binasının arkasına Mowwes'in yardımları ile "Tyrons Cantina" kuruldu. Dekorsayon işlemlerini Tyronian Industry nin sahibi Osskta Tyronian ve ben yapıyorum.
Valilik binasının tam önüne, Banka terminali inşa edildi, Banka terminalinin yanında bir de Junk Dealer var. Ayrıca bir de Garage açma hakkımız var fakat bunun için 3. Seviyeyi bekliyorum. Şehir planlamasına göre ilerlediğimiz için şu anda ona uygun bir yer yok.

Bir de her şehirin en önemli sorunu olan vergiler.
Daha şehrimiz yeni olduğu için bazı vergiler açık değil, açık olanları yazayım

Haftalık Vatandaşlık vergisi: 1500 kredi
Vendor Satış Vergisi: %10
Bu vergi vendorlarınıza koyduğunuz bir ürünün fiyatı üstüne eklenir. 10K kredilik bir item koyduysanız vendorunuzda fiyat 11K olarak görünür yani. Bu vergi kalıcı değil, zamanla %1 e kadar indireceğim. Ama bu sıralar şehirimizin kalkınması için vergileri tavana vurdurduk diye bilirim (:

Şehrimize kurabileceğiniz binalar;
Small Naboo House (Style 1)
Large Naboo House
Large Windowded Generic House (Tower)
Naboo Guild Hall (Bunun için bizimle irtibata geçiniz)

5 Citizen daha bulursak şehirimiz 3. seviye olmaya hak kazanacaktır.
İyi günler..

Igoki
Tyrons Şehri Valisi

----Bilgi Yükleniyor----

Tyronian Industry

Genç pilotlar! Tyronian Industry de size göre bir iş var! Belli bir fiyat karşılığında, uzayda astroid madenleri çıkartmanızı istiyoruz, Minning Lazer ve Cargo Hold size Tyronian Industry tarafından sağlanacaktır.

Ayrıca;
Ticarete yeni atılmış Tüccarlar ve ya bir şirkete girmek isteyenler, Tyronian Industry e başvurabilirisiniz ayırıntıları Osskta Tyronian ile konuşunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

1) Ben bu oyunu ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum. Tabiki oyun eskisi yadar güzel gelmeyebilir o zamanları bilenlere.. Ama şuanda oyun abartıldığı kadar kötü değil , hatta gelen bir çok yenilik oyuna eylence katıyor. Ben Wow eq1 eq2 oynadım ama yinede Star Wars benim için daha eylenceli ve alternatif bir Star Wars oyunu olmadığı için yenisi gelene kadar bunu oynuyorum.

2)Oyunu kutulu olarak alman şart değil , websitesinden oyunu indirebiliyorsun. ( Eğer bulamazsan nasıl indirileceğini Trial olarak indir) Oyun indikten sonra Station yardımı ile yeni bir account yaratıp oradan 20 dolar karşılığında bütün ek paketlere ve bir kaç oyun içi güzel item a sahip olabilirsin =) Ve tabiki 1 ay bedava oyun süresine
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar herkese tekrardan :)

Cok sık giremiyorum forum a cunku işyerinden takiliyorum bu arada yazilanlara goz attim biraz arkadaslar sunu belirtmek istiyorum ben Briada chimaera ya gectim orada 6 elder jedi idik ve serverin tozunu atiyorduk ancak aramizdan 3 kişi ayrildiktan sonra ben de ping ve packetloss yuzunden chimaera ya atladim bu arada 2 arkadasim da chimaeraya gelmek istiyor Bria serverden.Anlasilan hali hazirda yaklasik 10 yada fazlasi Turk olduk serverde.Bilmeyen arkadaslar icin yazicam daeween(xururuca trader alt),arnavisca(buraq noviek),anron,Cu'bor diger Turk arkadaslar serverdeki :)Ben iş yerinden oynamakta oldugum icin bazen size yanit veremeyebilirim ama mail atarsaniz size ulasirim :)

iyi eylenceler
Sosyal ağlarda paylaş

Serverlar iyi durumda eskisi kadar değil tabiki eskiden coronet olsun naboo olsun yada Mining outpost olsun heryer kalabalıktı.. Şimdi bunu Tatooine Mos Eisley olarak yoğunlaştırdılar.. En yoğun burası cantina zaten baya kalabalık burada ama Mining outpostta cantina da kimseyi bulmayı beklemeyin pop biraz daha düştü..

Eski karakterleriniz çok büyük bir ihtimalle duruyordur. Eğer master iseniz level 80-90 arasındadırlar. Zaten prof değiştirmek isterseniz oyun içinde ilk sefer bedava olmak üzere istediğiniz zaman prof değiştirebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin =) oyundaki nikin nedir yardımcı olalım.. Bu arada spy level kasmak için zor bir meslektir commando ile çok daha hızlı level kasabilirsin aklında olsun tabi bu şekilde mesleğini iyi tanıyamayabilirsin =)

Benim level 90 spyim var şimdi yeni char açtım onu kasıyorum medic yapicam sanirim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...