Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunculara çağrı - Dönün ! =) (ss ler başlıkta )

Archillea

Öne çıkan mesajlar

ben en son geçen yaz oynamıştım galiba
account duruyomudur karakter falan
/bide bu site baya değişmiş çözemedim ben yeni expansion falan çıkmış galiba
ben yeni bi expansiona para vermek istemiyorum sadece accountu açtırıcam, nerden yapıyoruzki onu
/bide oyunu nerden indirebilirim yau cd si falan kayıp normal olarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

23 ünde bitmiş ta be
ya bide ben hangi serverda olduğumu unuttum bi yazsanıza çok oyuncunun olduğu serverları hatırliim heheh
/karakteri swgnin sitesinden görebiliyomuyuz ya
accounttaki karakteri işte hangi serverda vs diye
uoda vard ıya öle bişi
/bria daydım ben galiba yanlış hatırlamıyosam bu arada. hala kalabalıkmı oralar hehe
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:

...
/bide bu site baya değişmiş çözemedim ben yeni expansion falan çıkmış galiba
ben yeni bi expansiona para vermek istemiyorum sadece accountu açtırıcam, nerden yapıyoruzki onu
/bide oyunu nerden indirebilirim yau cd si falan kayıp normal olarak :)

Yeni gördüm bunları anlatayım;

Expansionlar Rage of Wookies, ve Trials Of Obi-Wan (Jump to Lighspeed' i saymıyorum. Kendisi geliyor zaten)

Accountu nereden açarım;

SWG nin sitesine gir, yukarda station sony nin bi sekmesi var, oradan My Account'u bul ve subcription info gibi bir sey var, ona tıkla, accont adı ve şifresi isteyecektir. Ardından,
Altta SWG vardır, eğer bu accountla baska SOE oyunu oynadıysan diğer oyunlarda çıkar. Ben Planetside ve EQ2 ye bakmıştım mesala dallamalar Planetside'i 45 gün açmışlar, keşke swg açılsaymış. Neyse oradan SWG yi seç ve Subscribe de.

Get MORE for an additional $15.00/mo* with Station Access!

Diye reklamını yapıyor SOE altında YES ve NO var, NO yap. :D
Bu reklamı yapılan şey tüm soe oyunlarında bir fiyat altına oynamak için yanılmıyorsam.

Açılan pencerede ek paketler çıkar. Varsa istediğin seç, yoksa Continue de, Devamı kolay zaten. Sıradan :D Ne kadar hesabını açmak istiyorsan onu seç. Tekrar Cont. ve kredi kartı bilgileri vs.
Kolay gelsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:

23 ünde bitmiş ta be
ya bide ben hangi serverda olduğumu unuttum bi yazsanıza çok oyuncunun olduğu serverları hatırliim heheh
/karakteri swgnin sitesinden görebiliyomuyuz ya
accounttaki karakteri işte hangi serverda vs diye
uoda vard ıya öle bişi
/bria daydım ben galiba yanlış hatırlamıyosam bu arada. hala kalabalıkmı oralar hehe

Bildiğim kadarı ile karakterler görünmüyor siteden. Biz Chimaera dayız. İmzamda ve bu konuda baya bir Türk oyuncu listesi var. Su anda Starsider ve Chimaera kalabalık. Biz Chimaera dayız dediğim gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta şu anda bildiği ve oyunda olan Türk oyuncuları yazayım :)

Ben

Osskta
Igoki
Erlis
Co'oc

Bunlar asıl kullandıklarım bir de diğer zibidiler var;

Vurdumduymaz
Albeni

Archillea

Archillea
Iza'el

HalukHakanKaan

Haluk'
Hakan'
Kaan'
Sezen
'Haluk

F

Fossas
Mowwes

Dregoth

Oweele Jizn

Aquila

Moxaida

sadATS2

sadness'

Şu anda Pati den oynayanlar bunlar. Bunun dışında;

Aleyna
Kreon

Bardal
Valentine

Ve birkaç kişi daha var, bazılarınızı atlamış olabilirim. Özür :)
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:

sony station şeysini kurdum ama oyunu nerden download ediyoruz önce accountu aktifmi etmem gerekiyo

Bak işte onu bilmiyorum :/ Bendeki Station Launchpad yok, Direk SWG nin launchpad i var. Çok değiştirdiler. İçine etmediği bir Launchpad var dı onu ya yaptılar :/ En güzeli eskisiydi. Her şeyin. Launchpad inde oyununda. Bir araştırayım onu bakayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...