Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunculara çağrı - Dönün ! =) (ss ler başlıkta )

Archillea

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
HalukHakanKaan said:

Tekrardan merhaba arkadaslar :)

Oyuna yeni gelen yada donen arkadaslar chat tabda /add IG*name yazarak benim toonlarimi arkadas listesine alabilirler.yeni arkadaslar icin tekrar yazmak istiyorum haluk' hakan' kaan' sezen 'haluk oyunda surekli kullandigim toonlarim.
Tansariden sonra tattooine geleen arkadaslar tel atarak bana ulasabilirler :)

not : Her yeni arkadasa her turlu yardima elimden geldigince hazirim eger oyun icinde yada işte mesgul degilsem :)(belirtmek isterimki ben sadece iş yerimden oynuyorum)Ve lütfen seviyeli hitaplarla konusalim :)

Bol eylenceli zamanlar diliyorum :)

IG : Ingame

Selam hala oynuyormusunuz. Ben eski SWG cilerdenim. 3 aylık actim acountu. Eclipse deydim. Sizin server Europe-Chimera mi ? En çok populasyon ordamı ? Karakterimi Bounty hunter a respe c yapacağım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:

Selam hala oynuyormusunuz. Ben eski SWG cilerdenim. 3 aylık actim acountu. Eclipse deydim. Sizin server Europe-Chimera mi ? En çok populasyon ordamı ? Karakterimi Bounty hunter a respe c yapacağım sanırım.

Siz 3 ay açmışsınız ama SOE'de tüm eski accountları 45 günlüğüne aktif hale getirmiş. Bugün girdim bende 2 yıldır oynamıyordum. Aslında Corbantis'de başlamıştım ama migrate ile Chimaera'ya gelmiştim. Chimaera ölü bir gezegen olmuş. Avrupalı oyuncular Farstar'a transfer olmuşlar anladığım. Farstar kalabalıktı en azından. Bu arada char transfer işini de ücretsiz olarak aktive etmişler.

Şehir kuran arkadaşlar var ise mesaj atsınlar. Evleri taşıyayım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

MM ücretsiz transfer mi var? Ben de taaaaa ne zaman chim de açmıştm karakter kalabalık dediler diye bom boş.

Aynen. bestine'de 1 kisi gordum sadece. Coronet, theed bomboştu. 45 gün free işini de sanırım millet karakterlerini transfer etsin diye açtılar. Radyoaktif maddelerin yarılanma ömrü gibi swg serverları da her yıl yarılanıp, kaybolup gidecek bu gidişle.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:

Chimera da adam var ama Farstar daha kalabalik.

Ancak Amerka server i en çok populasyon gördüğüm server. Starsider .

Ortak bir server da gezinelim. Fastar da BH im var. Chimerada Jedi.
Starsider yeni BH.

IGN'ler nedir? Starsider'a bakmak icin bir char'da ben actim ign: Noxti
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hay dönmez olsaydım dedirtti gene:)
En son Waist Pack collection için farm yaparken bırakmıştım SWG'yi iki yıl önce. Meditasyonu tamamlamış ve waist pack'in "Rare" denilen iki 4/5 holosuna kalmıştım. 5 gün kadar önce bazı galaksilerde 200 milyona satılan sith 4/5'i düşürdüm. Ama Jedi 4/5 düşmek bilmiyor. Tamam bir şey "Rare" olur da bu kadar mı olur yahu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...