Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyunculara çağrı - Dönün ! =) (ss ler başlıkta )

Archillea

Öne çıkan mesajlar

Emin ol hiç beklemediğin bir tabloyla karşılaşacaksın. :)
Hele şu Chapter 12 gelsin. Droid Engineer lar yaşadı. Ayrıca Legacy Quest bitip yapacak şey bulamayanlar (Gerçi onlarca farklı questler var) için Legacy nin devamı niteliğinde yine bir Quest ailesi geliyor.

Editçik;

Hele bir Türk oyuncu sayısı fazlalaşsın. Beli FrF geri döner filan :D Eğer öyle bir şey olursa, oyun çok daha zevkli hale gelecektir.
Düşünsenize, kendi çapımızda av partileri, dwb toplamları filan düzenliyoruz, pvp yapıyoruz, çeşitli sosyal aktiviteler, cantina da parti, yat la uzay partisi :D Eğlenceli olacak yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Ortak ben Musti ek pakedini, 19.99 a alsam 1 ay açılıyor mu oyun ? Ama subcribe den musti yi secip cont. dediğimde tekrar ne kadar sure açmak istiyorsunuz gibi şeyler çıkıyor 1 ay 3 ay vs. gibi ?

Yani ben Rage Of Wukis exp. ini aldığımda, sadece exp. e para vermiştim. Ayrıyetten hesabımı açmamıştım diye hatırlıyorum. hala var mı o ?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynamayı unutmuşum resmen, uzaya çıktım, geri inene kadar neler çektim bi ben bilirim haha
şimdi bi ton sorum var tabi ama önce şeyi sorim, briada 2 tane karakterim var birisi trader birisi jedi ikiside level 90
expertise miydi neydi işte şu skiller falan sıfırlanmış onlar baştan dağıtmam gerekiyo skilleri, o konuda bi tavsiye lazım
toplamda 80mil credits falan varmış bende, zenginmiyim? :P
yeni saberlar falan çıkmış galiba forumlara baktımda 5th generation vs diyolar. benim şimdiki saberda 1250 mi ne bu civar bi dps var, iyimidir?
ayrıca briada oynayanınız yokmu herkez eu serverınamı geçti? populasyon light diyo o serverda, bria yine medium. bide stargatemi ne öle bi server var high populated diyo. niye orda oynamıyosunuz? 350 falan ping var briada rahat oynanıyo.
ayrıca benim pc biraz eski sayılır(eski işte amd 2500 mü ne :P)
ekran kartı fena diil ama
eskiden ekran kartım daha dandikti ama daha hızlı çalışıyodu. bu grafik ayarlarını falan nası yapmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:

briada 2 tane karakterim var birisi trader birisi jedi ikiside level 90
expertise miydi neydi işte şu skiller falan sıfırlanmış onlar baştan dağıtmam gerekiyo skilleri, o konuda bi tavsiye lazım

toplamda 80mil credits falan varmış bende, zenginmiyim? :P

yeni saberlar falan çıkmış galiba forumlara baktımda 5th generation vs diyolar. benim şimdiki saberda 1250 mi ne bu civar bi dps var, iyimidir?

ayrıca briada oynayanınız yokmu herkez eu serverınamı geçti? populasyon light diyo o serverda, bria yine medium. bide stargatemi ne öle bi server var high populated diyo. niye orda oynamıyosunuz? 350 falan ping var briada rahat oynanıyo.

ayrıca benim pc biraz eski sayılır(eski işte amd 2500 mü ne :P)
ekran kartı fena diil ama eskiden ekran kartım daha dandikti ama daha hızlı çalışıyodu. bu grafik ayarlarını falan nası yapmak lazım?

Önce bi sakin ol :D:D
Trader konusunda expertise de ben yardım ederim oyun içinden, jedi hakkında çok bilgim yok.

80mil. iyi bence :)

saber sorusuna pas. evet ama yeni saberlar çıktı.

starsider eskiden boştu ve chimaera en dolusuydu
o arada geçtik chim. ya burda bir sistem kurulu onu bozmak istemediğimiz için hala burdayız :)

ona bir çözüm yok sanırım :) ben min. da oynuyorum ne biçim kasıyor. bağlantı ile de ilgili olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok bağlantıdan diil ya ara yüklemeler falanda kasıyo böle
format zamanımı geldi acaba :P
eski bi arkadaşı gördüm hala oynuyomuş, rufixx bilmiyorum tanıyomusunuz briada. nightsister kes dedi, içinden relicmi ne çıkıyomuş 10 tane toplayınca yeni generation saberlardan yapabiliyomuşum. gittim kesiim diye, yattım direk haha. nası olcak bu işler bakalım. bide villamı diktim yine nabooya, içindeki eşyalar falan aynen duruyo mutlu oldum :)
bide bi ton veteran reward aldım ama çok gereksiz hologramlar falan, satsam para ediyomu onlar. yoda var darth vader var. bide %50 respect cost düşüren bişi var yani öle bişi aldım neye yarıyo tam anlamadım ama :P
respectle item alıyoduk galiba imperial vendorlardan onunla ilgili bişi olsa gerek.
/ama acayip özlemişim oyunu ya böle villamı dikip terasa çıktım, naboo manzarası seyrettim bi süre haha
bide adapte olabilirsem oyuna :)
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye said:

yok bağlantıdan diil ya ara yüklemeler falanda kasıyo böle
format zamanımı geldi acaba :P
eski bi arkadaşı gördüm hala oynuyomuş, rufixx bilmiyorum tanıyomusunuz briada. nightsister kes dedi, içinden relicmi ne çıkıyomuş 10 tane toplayınca yeni generation saberlardan yapabiliyomuşum. gittim kesiim diye, yattım direk haha. nası olcak bu işler bakalım. bide villamı diktim yine nabooya, içindeki eşyalar falan aynen duruyo mutlu oldum :)
bide bi ton veteran reward aldım ama çok gereksiz hologramlar falan, satsam para ediyomu onlar. yoda var darth vader var. bide %50 respect cost düşüren bişi var yani öle bişi aldım neye yarıyo tam anlamadım ama :P
respectle item alıyoduk galiba imperial vendorlardan onunla ilgili bişi olsa gerek.
/ama acayip özlemişim oyunu ya böle villamı dikip terasa çıktım, naboo manzarası seyrettim bi süre haha
bide adapte olabilirsem oyuna :)

Hocam sırf dekorasyon ve housing takıntım yüzünden kurdum bu şehri, naboo keren e 2 km. eğer karakter transfer yapacaksan, bütün evlerini packup yap. Rewardları satma bence, dekorasyon olarak iyi oluyor. Olmadı bana verirsin :P:P Chimaera da seni bekliyoruz :D Eğer o arkadaşın türk'se ona da söyle böyle böyle iki tane türk şehri var filan diye. İyi eğlenceler
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi expertise konusunda yardımcı olurum ben.. Light Side kesinlikle tavsiye etmem dark side ile oynamış birisi olarak.. RPG unsuru olarak Rebel ve Light jedi idim fakat Dark Side ı denedim ve bir daha dönemedim sonra gerçekten arada çok büyük bir fark var ve inanılmaz güçlü dark side =)

Ama sen bir karar ver ben ona göre expertise söylerim.. 1250 damage gayet iyi hatta yüksek bile sayılabilir. 5th gen Saber almak için bir kaç collection yapman gerekiyor.. Bunun dışında Elder Cloak vardır sanırım bu gayet yeterli.. Bu cloak yoksa sende gayet zor bir collection yapman gerekiyor güzel bir cloak collection için.. Cloak Robe'dan daha iyidir neden diye sorarsan Cloak içine Pantalondur ayakkabıdır shirt falan giyilebiliyor, bunlara attachment takıldığı zaman artık inanılmaz birşey olursun..

80 milyon gayet iyi bir para zira benim sadece 20milyonum var ki bunun bi 10 milyonu attachment lara gidicek yakında.. Yani fakirim ben :/ Ama şöyle bir durum var Jedi Collection da çok rare olan bir holocron var sith 4/5 waist pack diye bunu 200 milyona satın almak isteyenler var serverda o derece uçuk zenginlerde var =)

Vet rewardlar iyi para eder kimi hologramlar 5 milyon ediyor kimisi 15 ama satma sakın çünkü onlar evin için çok güzel dekor objeleri.. Eğer dekorasyona eve önem veriyorsan..

Nightsister konusunda arkadaşın haklı dediğim gibi collectionlar var 10 tane jedi relic bulursan ki bunun için onları kesmene de gerek yok bazaarda 10k dan satıyorum ben :D gidip al 10 tane 100k ya, daha sonra Restuss ta emperor's hand var boss onu da kesersen yepyeni bir fifht gen lightsaber (one-handed) schmatic in olacaktır

Respec soruna gelirsem de respec Mesela jedi olduğunu söylüyorsun. Sıkıldın ve değiştirmek istiyorsun bunun için Mos Eisley'deki Npc ye gidip bunu söylüyorsun - aynı şekilde expertise'ı yanlış dağıtırsan da yine aynı npc ye gidiyorsun. İlk bir kaç tanesi (3 sanırım) bedava sonra giderek artıyor 50k-100k-150k-500k vs vs tam olarak bilmiyorum fiyatları- kimi oyuncularda bu rakam 10-20 milyon ve üstü olunca o respec %50 azaltıyor ve çok işe yarayabiliyor =)

Başka sorun varsa burdayız ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...