Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred 2 veya Titan Quest tarzında bir oyun arıyorum.

Bone

Öne çıkan mesajlar

Böyle aksiyon olsun, hack&slash olsun, zıplamalı hoplamalı vurmalı birşeyler arıyorum.

Sacred 2'nin demosunu oynamıştım çok saçma gelmişti, ayrıca laptopu baya kastırmıştı, vazgeçmiştim oynamaktan.

Titan Quest biraz daha rahattı ama beni fazla sarmamıştı.

Güncel oyunlardan bu ikisi var aklıma gelen.
Belki Titan Quest'i oynarım.
Ama burdaki sorum şu: Diablo 2 expansion gibi Titan Quest + exp kurunca direk Exp'i açıp ordan oynayınca eski missionları da oynayabiliyor muyuz, Yoksa HL: Opposing Forces gibi Titan Quest'in expansionu, esas oyunla tamamen alakasız missionlara mı sahip?

Titan Quest olmazsa, belki Witcher oynarım bilmiyorum, ama daha önce bayaa ilerlediğim ama bitirmediğim oyunun oynadığım bölümlerini tekrar oynamak sıkıcı geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bir aralar feci sekilde action rpg ye sardirmaya calismistim ama hep diablo 2 ye donmustum. sacred 2 yi bitirdim, lokiden tiksindim, titan queste nedense gecmis oldugu ortam yuzunden isinamadim arti devamli etek giymek cok sacma ustune de itemizasyonu bence yeterli degil.

dungeon siege 1 guzeldi ikiyi sardiramadim. sacred 1 i cok gec oynadim onuda sevemedim. hard to be a god hemen sildim hic sevmedim... bunlarin ustune dungeon runners adinda free ncsoft yapimi bir mmo var onu deneyebilirsin item isimleri komiktir ve diablo gibi ..

fate adinda bir oyun var oda fena degil ama grafikler falan cocuksu geldi sardiramadim onada.

silverfall 2 bayagi buyuk clienti ile anam tamam buldum dedim ama sanirim kontrollerinde sorun vardi belki duzelmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında nox da mage oynarken aldıgım zevki unutamıyorum.Aslında senaryo falan cacık ama asırı zevklidir oynaması.Hack/slash rpg cok az ama sana diablo klonu(ama cok basarılı)bir oyun soyleyebilirim bu da eski bir rpg ama yılın en iyi rpg si secilmisti sanırım.Fate di adı yanlıs hatırlamıosam.Bir kac mode ile hala oynanabilir.

Diger sayıcaklarımı zaten biliyorsundur.Bence baştan baldur's gate serisi oyna :D
Sosyal ağlarda paylaş

taş olur da golem summon'larız içinden hatta.

nox oynayıp bitirmiştir zaten diye onu söylemedim, hala oynadığım en keyifli action rpg'dir kendisi. abuk sabuk item için boss kesme maratonları da yok, sadece keyifli gameplay. her karakterle de ayrı zevk. summon olayıyla da o kadar eğlenebildiğim başka oyun çıkmadı daha. ikincisini çıkaramadılar maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...