Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlükten sebepsiz yere uçurulmak?

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

lol...
her halde küfürlü yada dşklı entry girmeyenide banlıyorlar...
Prosedür harici hiç bir şey yapmamam karşılığında yinede banlamışlar sanırım...
Benimde şifreyi kabul etmedi...
aslanlar kaplanlar :P[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Minik, şirin ve bir o kadar da sempatik bir mail attım.
Daha arkadaş olayına girişmeyi düşünmüyorum.
Zira ssg sıyıracak o bir gerçek =).
Beklerim, zaman çok, zaten okumama bir engel değil bu ehe.

@Mumi : Yani müstehcen kelime kullanıldığı için uçurulmuyorsun sözlükten.Ama gidip birisine ana avrat gidersen pm'den o zaman uçar uçar gidersin ehe.

Zaten uçmamışım, duruyorum =).[signature][hline]VII.
Sosyal ağlarda paylaş

paticik com entry'sine ne kadar önyargılı 3l33t d00d varsa yorum yapar oldu özellikle son günlerde, ağzı olan konuşuyor işte.. :)

üye oldum, bana "şaane bi insanmışınız öyle dediler" mail'i geldi, (şutlanırsanız da bakın biz gene süperiz imalı heh) 150 entry filan oldu ama orası hakkındaki görüşüm olumlu yönde değişemedi. okuyorum okuyorum, ara ara gerçekten bilgilendirici ya da gerçekten eğlenceli entry'ler görüyorum ama yolunu şaşırmış bir kullanıcı görüşü veritabanı diyebiliyorum ancak. ben akıllı uslu entry'ler girerken sol tarafta "bilmemkaçıncı neslin bilmemkaçıncı nesle ayar girmesi" ve zilyon tane aynı kıvamda başlık entry rekorları kırıyor, nedir diye bakıyorum, acemice laf cambazlığı çoğu. hadi ben de gireyim böyle birşey madem buranın reşit olma olayı bu, barış çubuğu tüttürmek gibi bir hadise, çat mesaj(lar) geliyor "sen bunu ne diye böyle dedin, neyi kastettin, haksızlık yaptın, yanlış yazdın, ileri, geri" diye. e hani özgür fikir belirtme ortamı yahut benim şahsi kanaatim? eloğlu saydırıp döktürüyor herşeye, sözlükte kendisi bulunmayan herşeye/kimseye saydırabiliyorsunuz ama yok saygı ortamı çerçevesinde bilmemne, fasarya. çok takıyordunuz da saygıyı biz bilmiyorduk..

sözlüğün kendisi maksat olarak kötü bir oluşumdur gibi bir düşüncem yok (orada yazanlar paticik'in dandik bir yer olduğunu düşünse de birkaç kişiden ötürü) ama oradaki çoğunluk benim ayırdığım vakte değecek bir içerik oluşturamıyor, bunu en son haliyle görmüş oldum..

bir de inanılmaz bir partizanlık var, herşeyi sözlükle kıyaslayıp sözlükle yarıştırıp hepsinin çok üzerinde görüyorlar. hani atatürk'ten alıntı yapıp istediği kadar saçmalayabileceğini sananlar vardır ya, onun gibi olmuş. adamlar wikipedia'ya "sözlük (ekşi sözlük de değil artık tek sözlük var lol) klonu ama biz daha aşmışız" filan diyor gülsem mi ağlasam mı bilemedim. wikipedia'ya bunu diyen insanlar paticik'e ne demez ki yani şaşmamak gerek.. adam "sözlüğe üye alımı açıldığında forum forum dolaşıp insanların neler düşündüğünü araştırdım" diyor, oha yani artık partizanlık da aşılmış gönüllü casusu olunmuş..

üye olamadım da laf sokuyorum gibi bir durum da yok, şimdi bu mesajımı okuyup paticik com başlığına entry yazmaya koşacaklar "uzanamadığı ciğere mundar demek" bkz'si vermesin boşa.. :)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

valla cooook uzun zamandir "user/suser/yazar" sayiliom insanlardaki bu "sozluk yazari" olma askini hakkaten anlayabilmish deilim nedir yani? hayatinizimi kurtaricakta bu kadar israr edionuz(beni ilgilendirmez diyip susiim)
sozlukte her ortamda oldugu gibi harbiden kral insanlar var.. ama (bkz: saxo cektirirken entry girmek) gibi basliklar acan insanlarda pek azinlik deil..
kendisini elite sanan kisiler toplulugu bile denmisligi vardir sozluk icin..
bosh zamanini doldurdugun bi yeri ne die bu kadar yuceltirsinki..[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

no comment.
- sonra millet yanlış yanlış şeyler söylüyerek üstüme çullanıyor..

üstteki userlara hak veriyorum diyerek topu onlara atıyorum.[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 09 Haziran 2004 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyide paticik zaten ilk 3 tedir. Fakat biz site gelişimini durdurduk (bunda en büyük suç adminlerin değil üyelerindir boşuna polemik olmasın) bu da bizim gerilememizi sağlıyor olabilir. Sonucta bir aralar ekşi sözlük, itiraf.com dan sonra en çok hit alan yerdik. Paticiğin hit sayılarını çok küçümsüyorsunuz ama her paticiğe takılan foruma bir şeyler yazıyor diye bir durum yok onu da aklınızın bir ucuna koyun.

Eki sözlüğe gelince tabii ki herşey mükemmel olamazdı orda da sapan bazı şeyler vardır. Tabii beğenenler de olacak beğenmeyenler de. Neyse esas anlatmak istediğim o entryler her gun dikkat ediyorum günü gününe okunuyorlar. Her gece girdiğim metnin ertesi gun ögleden sonra onaylandığını görüyordum açıkcası. O yüzden "anca okunuyor" diyerek kendinizi kandırmayın. Adamların mantığı onların sözlüğüne ekleyeceği bir şeyleri olan kişileri bulmak. Bu da entry sayısının fazlalıgı ile değil girdiginiz entrylerin ne kadar bilgi taşıdığı ile alakalıdır. Oraya buraya bok atarak o filme bu sarkıya yorum yaparak değil daha çok bilgi içeren entryler girenleri hemen kabul ediyorlar. Bilginiz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ghaldszar a eklemek istiyorum
paticik lyricz cogu lyric sitesinden daha cok kullaniliyo, cunku pop up falan yok ve rahat ulasim rahat arabirimi var

ovunmek gibi olmasin darklyrics den daha kullanisliyiz :)[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!

[Bu mesaj Volfied tarafından 09 Haziran 2004 16:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ucurulunca ole olmuyor. tek hatali entry girdim ben ucuruldum ondan biliyorum. "eksi sozluk hesabiniz kapatilmis. sebebini bilmiyorsaniz sebebi odur." yaziyor. ayriyetten mail atma bosuna ise yaramaz.[signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Dmx is a member & founder of PA-TSD
Paticik Anti-Thread Saptiranlar Dernegi
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...