Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2009-2010 TSL Fikstürü

Llama

Öne çıkan mesajlar

Turkcell Süper Lig 2009-2010 sezonu fikstürünün bugün çekilmesiyle milyonlarca futbolseveri büyük bir heyecan sardı. Hemen hemen herkesin merakla beklediği derbilerin hangi haftalarda oynanacağıydı.

FİKSTÜR ÇEKİLİYOR MU YAZILIYOR MU?

Gazetefener'de yer alana habere göre, Fenerbahçe taraftarı şaşkına döndü ve, "Bu fikstür çekiliyor mu yoksa yazılıyor mu" yorumları yapılmaya başlandı. Fenerbahçe'nin taraftar sitesi Antu.com ve bir çok haber sitesinde fikstür çekiminden sonra en çok tartışılan konu Fenerbahçe ile Trabzonspor'un 17 ve 34. haftalarda karşılacak olması oldu.

Bordo-mavili ekip ile sarı-lacivertli takım, son 2 yılda olduğu gibi 2009-10 sezonunda da ligin son haftasında birbiriyle oynayacak. Ancak burada önemli bir nokta var; son iki sezonda son maçta Trabzon, Fenerbahçe'yi ağırlamıştı, bu sefer tersi bir durum olacak. Fenerbahçe, rakibini Kadıköy Şükrü Saraçoğlu'ndan misafir edecek.

BU KADAR DA TESADÜF OLAMAZ

Kura çekiminden sonra Fenerbahçe Televizyonu'na görüşlerini bildiren spor yazarı Ebru Köksaldı, bu duruma isyan ederek bu durumun bir tesadüf olmadığını ve bunun arkasında mutlaka bir şey aranması gerektiğini dile getirdi...

Gazetefener

Anlatamadım yada anlayamadın sanırım şöyle haberi koyayım da daha açıklayıcı bi mesaj olsun ozaman =)
Sosyal ağlarda paylaş

raistftw said:

spor yazarı Ebru Köksaldı

Daha bold yazmalıydın bence burayı kendin ve diğer arkadaşlarının görebilmesi için.
Hala ortada bir iptal isteği söz konusu değil, yöneticilerden ağır bir tepki falan yok. densiz bir spor yazarı çıkıp bir laf etti diye bunu kulübe mal ediyorsunuz. resmen şu skor yazarından bir farkınız yok.

edit : iptal isteği
Sosyal ağlarda paylaş

Holy haberi yapan Gazetefener.
Röportajın yapıldığı kanal FB TV.
O kadını oraya çıkarıp yorumlarını isteyen FB TV.
O kadının orada yaptığı yorumu KardemirKarabükspor'a mal edicek halim yok heralde değil mi?

ayrıca ben hani Fenerbahçe klübü isyan etmiş demedim ki fenerbahçe taraftarı isyanlarda dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

raistftw said:

Holy haberi yapan Gazetefener.
Röportajın yapıldığı kanal FB TV.
O kadını oraya çıkarıp yorumlarını isteyen FB TV.
O kadının orada yaptığı yorumu KardemirKarabükspor'a mal edicek halim yok heralde değil mi?

ayrıca ben hani Fenerbahçe klübü isyan etmiş demedim ki fenerbahçe taraftarı isyanlarda dedim.
Fenerbahçeliler yazdığında ben o kurayı izleyenler olarak algıladım ve yönetime gitti direk kafam, özür dilerim o zaman. Ayrıca hala bir yorumcunun söylediğini takıma mal etmen saçma :)

Bizimkiler ilk devre çok anadolu dolaşıp yorulacak diye isyan etmişlerdir muhtemelen. Aynı zamanda avrupa ligi maçları da yoğun çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...