Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Var mı bağımsız oyuncular için guild?

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Selamlar;

Şimdi genel olarak EU serverlarında bir guild arıyorum topici bu, ama burada karakterimin aşmışlıklarını ne süper pvp ci pve ci olduğumu falan anlatmicam.

Bikaç senedir bu oyunun içindeyim. Alliance başlamıştım ama bayağı uzun süredir horde (mage) oynuyorum.

Genelde eski arkadaşlarla ortak guildimiz vardı, onla oynardık, hani öyle pek raid maid bilgim yok yani. Yakın geçmişte çoğu oynamayı bırakınca ben de tek kaldım, haliyle yeni bir serverda yeni bir karakterle başlamak istiyorum.

Alliance Warrior düşünüyorum yeni karakterim için. Değişiklik olsun, oyunun sonunu bir de o taraftan görelim maksat.

Öyle çok fazla oynamam, arada kafama eser, ya da hadi bi dungeon falan yapalım diye girer oynarız. Tutup da saatli dakik raidlere falan pek sıcak bakmıyorum, hayatımı wowa değil, wowu hayatıma adapte etme taraftarıyım yani. Böyle de devam ederim, belki arada raid falan denerim.

Oyunla ilgili dehşet bilgi sahibi falan olduğumu da iddia etmiyorum, orta halli oyuncuyum işte. Pek bağımlı olduğum söylenemez. Hırslı da değilim, öyle ilk level 80 olacamdı, her şeyi yapıp herkesi dövecektim falan düşünmüyorum yani.

Aradığım geyik, muhabbet, arada işte dungeonuydu falan aktiviteler. Yani çoğu guildin pek istediği adam tipi değilim, hoş onlar da benim ilgimi çeken istediğim guild tipi deiller zaten.

Var mı causal oyunculara yönelik muhabbetin iyi olduğu, arada aktivite falan yapacağımız falan bi guild?
Sosyal ağlarda paylaş

aynısından bana da lazım bunun.

oynayım diyip açıyorum account'u, guildsiz raid falan da olmuyor düzgün. 5 man instancelar bir yere kadar.

bir guilde başvursam, kaç gün onlinesın kaç saat kasarsın falan filan diye soruyorlar. e benim belli bi oyun düzenim yok işte. estiğinde haftanın her günü raid yapıyorum ya da 1 gün. tamamen reel hayata göre belli oluyor oyun planım.

varsa böyle freestyle takılacağımız yer açayım account'u. :p
Sosyal ağlarda paylaş

VAY AK ye gelin su patite wow oynayipta hardcoreluktan casual a emekli olanlarin siginma evi gibi adsfadsf

muhabbet var hemen hemen herkes patiden

raid arada oluyor gelin gelmeyin sorunu yok herkes kafasina gore takiliyor oyalanirsiniz yani

ciddi oynamaktan baydim az rahat kafama gore takiliyim raid filan onemli diil ama arada olursa girme sansim olursa fena olmaz diyorsaniz frostmane vay ak ye bekleriz

ona buna atar yapan, milletin secimlerine tercihlerine karisan, RAID ISTERIM/HADI BENI BOOST diye surekli agliyan elemanlari sevmiyoruz bitek onun disinda bir kuralimiz yok

guild tagi koyucak olsak 3 kelime ozetler

"laid back" "underdog" "seviyesiz"
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Tutup da saatli dakik raidlere falan pek sıcak bakmıyorum

Rewendor said:

belki arada raid falan denerim

Rewendor said:

Oyunla ilgili dehşet bilgi sahibi falan olduğumu da iddia etmiyorum, orta halli oyuncuyum işte.

Rewendor said:

Aradığım geyik, muhabbet, arada işte dungeonuydu falan aktiviteler.

senin yerin VAY AK'nin sıcacık ortamıdır arkadaş..

ama

Viktor said:

"seviyesiz"

işte :(..
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Hmm Vay AK'ye girmek için ne yapmak gerekiyor? Kimle konuşup irtibata girecem falan yani?

Horde sanırım. Alliance tercih ederdim ama bu da olur. Hatta questlerini bildiğim için daha rahat olur sanki.

Hangi serverda guild, nerede char açayım? vs vs

hayır dostum seviyesiz olman gerek girmek için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...