Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara içenler GG

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

sigara yüzünden aptal olmuşsunuz saçmalıyorsunuz
ben sigarayı bıraktım deli gibi sudoku çözüyorum
gelin sizde bizim gibi sigara içmeyen sizden zeki insanları dinleyin ve sigarayı bırakın
yokas sonunuz deniz seki gibi olacak bak demedi demeyin
bunu biliyorum çünkü sigara içmiyorum ve bu beni sizden daha zeki yapıyor bunu yine belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

Sigara uzun vadeli ötenazi gibi birşeydir. Benim vücut bütünlüğüm üzerinde de benden başka kimsenin söz söyleme hakkı yoktur. Sigaranın aynı zamanda benden çaldığı zaman da benim 60'lı 70'li yaşlarımdır ki zerre umrumda olmaz.

Thx sabah sigarası
Thx yemek üstü sigarası
Thx kahve yanı sigarası
Thx alkol eşlikçisi sigarası
Thx sindirim sigarası
Thx tuvalet sigarası
Thx orgazm sigarası
.
.
.

İçmeyen adam aramıyor bunları, tek handikapı sigaranın eşlikçisi olan bira, çay vs. gibi ürünleri sigara içilen bir arkadaş ortamında en hızlı tüketenlerin sigara içmeyenler olması, ağızlarını dolduracak birşey olmadığından aralarda içeceklere abanıyorlar. Kendimden biliyorum, ya gidip yiyecek birşeyler alıyorum ya da daha fazla içiyorum, giderim aynı oluyor yine, sigara içip de karlı çıkıyorsunuz aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

vall sigara içmiyorum.çevremde herkesler içiyor.benim gibi içmeyenlerin bile zamanla içmeye basladıklarını gördüm

dumana alıstım diyebilirim.ama bazen katlanılmaz oluyor.hasta oldugum zamanalarda,sabah kalkıtımda ben aç karna iken başka birinin sigara içmesi ve onun kokusu,kapalı alanlarda ağız kokusu gibi :)

ama banane ölsünler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...