Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Invention Of Lying

progamer

Öne çıkan mesajlar

Alternatif bir dünyada daha hiç kimse yalan söylememiştir. Yalan kavramı yoktur. Herkes her zaman doğruyu söylerken bir adma yalan söylemeyi keşfeder.

Filmin konusu bayağı ilginç geldi. Yazıp yöneten hatta baş rolüde oynayan Ricky Gervais yanıdna Jennifer Garner, Tina Fay ve Patrick Stewart da var. 25 Eylülde çıkacak film.

Trailer
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Evce Ricky Gervais hastalari olarak simdi gittik filme.
Guzeldi, ama kopuk olmus cok, bir de filmden ziyade boyle skec gibi birsey olmaliymis, basiyla sonu cok kopuk filmin.

Cok tepki cekicek bu arada cunku filmin buyuk bolumu din uzerine kurulmus (VE INANILMAZ KOMIK) ama bu din uzerine kisimlarin oncesi oyle aman aman degildi.

Gulmekten geberten kisimlar oldu dedigim gibi, ama adamdan hep mukemmel seyler izledigimiz icin de OFFF MUKEMMELDI BE HACI diyemiyorum, ama Isa sahnesi icin gidilir filme :) 5 Kasim'da stand-upina gidiyorum onu beklemeye devam artik.

Ha bu arada en begenmedigim nokta, milletin aklina gelen her seyi catir catir soylemesi kismiydi. Yalan soylememekle, aklina her geleni alakasiz bi sekilde direk soylemek ayni degil yani (ha ama alternatif dunya falan fisman)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
GERGE said:

Penth, başka neyi var bu adamın izlenecek? Söyle izleyeyim? Adını bile ilk kez duyuyorum. Filmi sevince açıp kim yazmış bunu diye baktım :)
Evet, Extras kesinlikle. Ve Office UK. Ikisinin de hem yazari hem de basrol oyuncusu.

Stand uplarini da izle youtube'dan falan, inanilmaz ya adam. Efsaneydi bu arada stand upi 5 Kasim'daki, haci olduk :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...