Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gokhan Zan Galatasaray da

ajmet

Öne çıkan mesajlar

Şimdii yorumlarımıza geçelim.

Gökhan Zan'ı milli takım kadrosuna pek yakıştıramazdım. BJK'da da Toraman falan varken oynamamalı derdim.

Bence öyle çok iyi bir stoper değil.

Ancak takımda ciddi bir stoper açığı vardı, yokluktan Hakan oynuyordu göbekte. Servet'in satıldığını da göze alırsak en az 2 düzgün defans göbeği transferi şarttı. Yabancı kontenjanı yüzünden de en fazla 1 adam alabileceğimizden dolayı 2. adamın yerli olması şart. Eh, şöyle bir bakıyoruz lige, 3 büyüklerde oynayabilecek kapasitede pek yerli stoper yok, hoş Gökhan da değil bence ama en azından eldeki seçenekler arasında en iyisiydi. Üstelik bonservisi de elinde, bedavaya geldi.

8 milyon euro'ya Servet'i satıp üzerine Gökhan'ı bedavaya almak bence çok çok güzel bir hamle. Ha, Gökhan Servet'in yerini doldurur mu? Hayatta dolduramaz. Ancak Servet gibi bir anda patlaması coşması lazım ki pek ümit vermiyorum. Ama en azından iyi bir yedek, lig için iyi bir as oyuncu, Avrupa'da da zaman zaman kullanılabilecek güvenilir bir adam olur. Zaten dediğim gibi hazır yetişmişler arasında daha iyisi yok Türk olarak an itibariyle.

O değil de Yıldırım Demirören'in yüzünü ve açıklamalarını merak ediyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...