Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi internet oyun dergisi

tunch

Öne çıkan mesajlar

Hangi siteleri takip ediyorsunuz yeni oyunlar için? IGN , Gamespot gibi "reklam" aracı hariç hangi siteler var girip okunmaya değer? gamespot guideları her ne kadar hoşuma gitse de , reviewleri çok taraflı oluyor. IGNye ise , age of conan reklam kampanyasından sonra girmiyorum bile.

sizde durumlar ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Gamespot içerik açısından daima bir adım önde. Yalnız inceleme için forumlar ve youtube bana daha ideal geliyor. Hem tarafsız hem de sağlam içerikli, puanlarıyla insanı çileden çıkartmayacak bir site ile henüz karşılaşmadım.

Yerli siteleri hiç sormayın bile. Yarım yamalak çeviriler, saçma sapan anlatımlar...

Genel olarak Gamespot, haber için Gametab, blog olarak Fidgit, eğlence için Destructoid. (tu)

Ha bir de Kotaku çok iyi site blog/haber için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir oyun sitesini en iyi nereden anlarsınız?

Amerikan yapımı, büyük reklam kampanyası ile sunulmuş boş bir oyun aklınıza getirin ve o oyuna hangi site kaç vermiş ona bakın. Mesela ben şu anki örnek için Rainbox Six : Lockdown'u kullanacağım.

GameZone : 6.9

GameSpot : 8.0

IGN : 6.5

GamesRadar : 10/6

TRGamer : 5/3

Avault.com'daki arama satırına Rainbow Lockdown yazdığım halde "sonuç bulunamadı" dedi ve baştan kaybetti
Sosyal ağlarda paylaş

gamespot incelemelerini eskiden baştan sona okurdum ama son yıllarda hayli hayalkırıklığına uğrattı defalarca. onun yerine oyunun gamespot sayfasındaki critic review ortalamalasına ve reader review'a göz atıyorum. kafi gelmezse oradaki metarankings üzerinden diğer sitelerdeki incelemelerine göz atıyorum. kendi incelemesi bir yana gamespot'un öyle bir avantajı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla en güzeli bir çoğunu araştırmak. Çoğu rüşvet yiyip bol keseden puan dağıtıyor.

Güzel bir oyun olmakla beraber "süper oyun" diye bile tanımlanamayacak GTA4'ü hepsi tarihlerinin gelmiş geçmiş en iyi oyun puanlarını verdiğinden beri takibi bıraktım ben. Bin tane oyun var GTA4'ten güzel, ama adamlar rüşveti almış bi kere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...