Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

Leoa bak arkadaşım. Arkadaşım diyorum saygı sevgi çerçevesinde. Tahminlerinin ötesinde ufacık bir insan değilim. Gerekli yaş ve fikir olgunluğuna eriştiğimi düşünüyorum. 27 yaşındayım ve yaşamaya devam ediyorum.

Gel gelelim konumuza. Yeni üye sayılmam 2 aydır oynuyorum oyunu. Bir çok konuda yorumum mevcut aramaya inanmıyorsan sorun sende. İkincisi çok sevdiğiniz lazokratlar diye hitap ettiğin lazokratlardan ne kadar nefret ettiğimi aramaya inanmadığın diğer makalelerdeki tepkilerimde göreceksin.

Fikir ve tepkilerimde elimden geldiğince objektif olmaya çalıştım. Bu bir oyun. Ve tüm eTürkiye halkı hep bir ağızdan size diyorki "bakın yaptığınız ve düşündüğünüz şeyler oyunun mantalitesine aykırı". Bütün topiclerde yazan bu değilmi. El birliği ile insanlara diktatörce fikirlerinizi empoze edip sözde uyanmalarını sağlamaya çalıştınız. Peki ne oldu uyandı tabikide insanlar. Her yaptığınız şeyi doğru sandınız. Her tepki gördüğünüzde hayali halk ve işçilerinizi aradınız. Fakat göremediniz size tepki verenler halk ve işçilerdi.

Bütün Türkiye can-ı gönülden, yurt dışındaki işlerini bırakarak (bende hard worker madalyamı yaktım bunun için) Yunanistan savaşına katılmak için ülkeye geliyolar. Bizim topraklarımızın hammadde bakımından fakir olması bizim hatamız değil adminlerin hatası. Eğer oyunda güçlü olmak istiyosan hammadde sahibi olacaksın. Aaaa unuttum siz savaşmak istemiyodunuz değilmi. Ayrılıkçı ve bölücü komünistler bu savaşı engellemek için ne gerekiyosa yaptı. Yetmedi o ayrı. Bütün insanların tepkisini aldınız buda yetmedi. Dahasınıda eTürkiye halkı gösterir zaten size.

Sözlerim oyunla alakalıdır. Kimse ile kişisel problemim yoktur. Role Play dahilindedir düşüncelerim. Kimse sözlerimden farklı anlamlar çıkartmasın.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse nero aslinda sana hak veriyorum, sadece cok buyuk beklentilerim vardi sosyalist arkadaslarimla birlikteyken.

Herkese hitap edebilmek isterdim ama sosyalist partide mumkun degil hakkaten, elimden geldigince iyi davranmaya calisiyorum herkese.

Sana da yuklendigim icin kusura bakma. Emege ve goruslere saygi =)

zaten serbestim artik sosyalist degilim. Gercekte de fasizm sempatizani biri olarak anilirim =D
isterseniz ekleyebilirsiniz, konusmak isterim seve seve. Yeni bi parti soz konusu olabilir.

leao9009@gmail
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah lazokratlar fiyasko.etürkiye dagılmıs ilk baslarda c.greece de üstündüler ama aldıkları yerleri geri kaptırmıslar.makedonya bölgesinde bastan beri geridelerdi.ohhşş lazokratlara ii oluyo atıp tutuyolardı su kadar generalimiz var cart curt tamamen fiyasko etürkiyede yasanmaz artık.ic savas cıkar.millet birbirini yer en basta da lazokratlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...