Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D Neverwinter

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

benim pek hoşuma gitmedi. Pek akıcı değil gibi geldi.

Bu arada 5 dakikada 1 lvl alıyorlar bilginiz olsun. Millet 60 olmuş. http://www.twitch.tv/martincreek
Canlı yayın olduğundan kaçırırsanız geçmişten bakın. Adam 58 den 59 a 5 dakikada mı ne atladı. lvl 20 de giriliyor olabilir oraya. Pek izlemedim açıkcası o yüzden kesin bilgiler veremeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

p2win olayı ciddi ciddi ne durumda? eski battle of immortals yada forsaken world gibiyse hiç bulaşmayayım boşuna.

klasik işte. lvl 60 adamlar var şimdiden. Shop a bulaşmadanda ilerleyebiliyorsun sanırım ama biraz ağırlım olsun diosan paşa paşa ödetiyor. Gerçi daha lvl 20 karakter. ilerde ne olur bilemem.

Ayrıca resimde ki arkadaş lvl 38. çözmüş olması lazım guild işini. kuramıyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

klasik işte. lvl 60 adamlar var şimdiden. Shop a bulaşmadanda ilerleyebiliyorsun sanırım ama biraz ağırlım olsun diosan paşa paşa ödetiyor. Gerçi daha lvl 20 karakter. ilerde ne olur bilemem.

Ayrıca resimde ki arkadaş lvl 38. çözmüş olması lazım guild işini. kuramıyor mu ?

shopa bulaşmadan rahat ilerleniyor , 1 haftada son seviyeye ulaşabiliyosunuz zaten , etraftaki level 60 lar early accessden beri oynadıkları için öyleler

ben mindflayer da oynuyorum malesef , ama guild kurmak istiyosanız , full party kurup npc ile konuşmanız lazım
(ana şehirde , görevleri verdiğiniz bi commander gibi npc olması lazım , onun gerisinde hemen )
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

stormeagle said:

shopa bulaşmadan rahat ilerleniyor , 1 haftada son seviyeye ulaşabiliyosunuz zaten , etraftaki level 60 lar early accessden beri oynadıkları için öyleler

ben mindflayer da oynuyorum malesef , ama guild kurmak istiyosanız , full party kurup npc ile konuşmanız lazım
(ana şehirde , görevleri verdiğiniz bi commander gibi npc olması lazım , onun gerisinde hemen )

e 1 haftada 60 oluyorsan işin olayı ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...