Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

But If We Started Dating It Would Ruin Our Friendship

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

Bu arada kız bu mükemmel arkadaşlığını önemli bir kısmını testosterona borçlu olduğunu anlamamamış hehe. Birbirinden çok hoşlanmayan erkekle kız hormonlardan bağımsız iyi arkadaş olabilir belki ama ortada bir hoşlanma varsa (tek taraflı bile olması yeter) o iyi arkadaşlığın önemli bir kısmı hormonal etkilere bağlıdır. Dolayısıyla çıkmazsak her zaman böyle süper arkadaş kalırız teorisi yalan olur adam kendine başka bir sevgili bulunca.

bu teorilerini destekleyen bir kaynak var mı elinde?
Sosyal ağlarda paylaş

Kızın gerçekten bir ilişki istemediğini düşündüm ben. Korku olabilir, karşı cins olarak yeterince çekici bulmama olabilir, milliyet farkına (öyle mi emin değilim?!!) takmış olabilir, kafasında başka bir erkek olabilir ve bu nedenle seçim ikilemi yaşıyor olabilir.

Ama ben, mektubu yazdığı kişiye değer verdiğini ve ondan etkilendiğini düşünüyorum. Hatta, neden her ne olursa olsun (ego tatmini, yitirme korkusu v.s), karşı tarafın üstüne daha çok düşmesini (bilinçli ya da bilinçsiz) bekliyor gibi geldi. Ama üstüne daha çok düşüldüğünde sonucun olumlu olup olmayacağını bilemeyiz (ki bana kalırsa olmayacak, ama que sera? =)).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...