Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

önce havluyu düşürdüm

Lyvanna_Dolores

Öne çıkan mesajlar

burun güzel bir organ ya, çoğu sorunu bir çay kaşığı hallediyor. bi de kaburgalar. bunlar hep düzgün bakarsan kendi kendini toplayan organlar.

benim asıl sırtımda kafam kadar çıban çıktı, afedersin 4 gündür foseptik gibi kokarak geziyorum, bi de antibiyotiklerden zaten leş gibi kokuyorum. yarın da aldıracam artık, hayati tehlike dışında her türlü sıkıntıyı göze aldım. "VUR LAN VUR BIÇAĞI YAVŞAK CERRAH, SENDEN KORKAN SENİN GİBİ OLSUN" diyecem hatta, kurdum bile kafamda.

8. henry, sultan selim gibi oldum; kral adam hastalığına yakalandım diye avutuyorum kendimi ama ızdırıbım var lan . bariz sırtımda bıçakla geziyormuşum gibi.

yok lan beterin beteri var diye avutuyorum asıl, öyle yani. burun kolay bişi. çıban da kolay.

üzülme yavrıcıaam geçecek bunlar hep
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

sonra onu yerden alayım derken uyku sersemi burnumu garip bir şekilde lavabonun kenarına vurdum çogacıyo :( canım fındık burnum ya bişey olduysa ya kırıldıysa ya bi daha asla burnum olmayacaksa !

sevgilim benden 15 cm filan uzun. ben merdivenin 1. oda 3. katından beni öpmeye kalkınca kafasıyla burnuma doğru 2 merdiven inmişti. resmen bütün gün sızım sızım sızladı burnum. şişti filan o gün, sora 3 gün şiş kaldı. şimdi sağ taraftan kücük bi cıkıntı kemikcik oluştu :( çoğacıyodu benimkide.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...