Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinirlendim!

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

42313271 vardı bende. icq 2001 ilk kullanırken (başkasının pcsinde) log out yapıyım derken unregister etmişim..
kafam gözüm dağıldı o akşam..

birkaç kişinin icqsünü (pc formatlamam sırasında) yazmışım neyse ki bi deftere, onları kurtarmıştım..

neyse şimdiki icq 2003,2004 felan saklıyor icqlisti..[signature][hline]geek
Sosyal ağlarda paylaş

benimkini de bir kere çaldılar sonra geri almıştım ama :)
bir ara kime icq'mu versem vaaay hek ha ehuahue derlerdi
inandıramıyodum bunu kendim aldığıma

insanoğlu ne garip bazen küçük şeylere bazen büyük şeylere önem veriyor :p[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm
benimde 1 kere gitti
ama gerzo hasan kendini hacker sanan lamer primary maili değitiştirmemiş
pass retrieval dan aldım
bir girdim icq ma liste 100 kişi israilli kaynıyor
benimkileride silmiş it , haydee 2 gün onları temizlemek eski listemi database den koymak için uğraştım.

sonra bu gerzo lamer beni profosyonel hacker sandı , dedi abi işte banada öretsene falan 3 ay da bana öyle bişi öretmem için yalandı . Bende olmaz sen kötü birisin dedim .[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

adam benimkinin şifresini ASCI kodu kullanarak değiştirmişti iki saat o kodları aradım valla şifreyi girebilmek için lol[signature][hline]
karakedi, 30 Mayıs 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
hayatınızı paylaşmak, sohbet etmek istiyorsanız her akıllı insan gibi forumları kullanın. bir kaç yıl sonra geçmişe bakıp vay be geçmişte bunları yaşamıştık deme şansınız olur.

[Bu mesaj BlackRose tarafından 01 Haziran 2004 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 01 Haziran 2004 03:32 tarihinde demiş ki:
said:
Ferrero, 31 Mayıs 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
evet öle dedim :) o yüzden hiç kıs arkım yok Türklere kıyamam :(

[Bu mesaj Ferrero tarafından 31 Mayıs 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]

eglence varmis burda !

Varmış evet ben de gördüm geldim. :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 31 Mayıs 2004 18:17 tarihinde demiş ki:
iyi olmuş, sen adamı hacklerken güzeldi ama dimi,
böyle hacklemeyi falan marifet sananlar da ibret alsın bu kardeşimizi.
Sonuna kadar katilmayan Fatih Urek olsun.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Kaynanayı ne yapmalı?
Kaynar kazana atmalı

dikilmiş dötün davası olmaz[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

eski versionlarda c/p olmuyordu :)
eğlence gördüm geldim dermişim zuhe :)
Ps: Bu arada ICQ Israil lilerin kurmuş olduğu bir sistem. Bu nedenle adamlar milliyetçilik yapıp ei numaraları kendi elemanlarına veriyorlar. Biz almassak kim alcak?[signature][hline]
Spermen, 12 şubat 2003 14:33 tarihinde demiş ki:
Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 01 Haziran 2004 17:53 tarihinde demiş ki:
said:
Ferrero, 01 Haziran 2004 17:26 tarihinde demiş ki:

Ps: Bu arada ICQ Israil lilerin kurmuş olduğu bir sistem. Bu nedenle adamlar milliyetçilik yapıp ei numaraları kendi elemanlarına veriyorlar. Biz almassak kim alcak?

Almak neden?

iyi numara :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elma, 01 Haziran 2004 18:02 tarihinde demiş ki:
icq yu israilliler yapmıs ha.

yeni öğrendim. ilginç

4 Lise mezunu Israilli genç 1996 yılında ICQ (I seek you) yaptı.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 01 Haziran 2004 17:26 tarihinde demiş ki:
Bu arada ICQ Israil lilerin kurmuş olduğu bir sistem. Bu nedenle adamlar milliyetçilik yapıp ei numaraları kendi elemanlarına veriyorlar.
Yaptigin isin savunulacak bir yani oldugunu zannetmiyorum, bari duzgun bir iddia at ortaya. Kim once alirsa onun olur iste ufak numara, tesadufen guzel birsey gelirse de ne ala, onun disinda kimse kimsenin numarasini alip baskasina vermiyor keyfi.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | Felaket Tellali
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...