Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

hacklendim dikkat edin beyler. bütün para gitmiş. smart phone'unuz varsa, bedava mobile authenticatoru kurun.

guild wars 2'de ne güzel sistem vardı ya. steam guard gibi. hacklenmeyi engelliyordu.

uplay falan gümlemişti acaba ordan mı elde ettiler bilmiyorum. ayyuka çıktı iyice benim id pass. çoğu accountun şifresini yenilemem lazım
Sosyal ağlarda paylaş

çalınma mevzusu için ticket açtım. bana şu linki verdiler

Compromised Account Contact Form:
http://support.eu.square-enix.com/faqarticle.php?id=5383&la=2&kid=68228

üstüne driving license yada passport scan istiyorlar. identity doğrulaması için.

formu doldurdum bakalım ne olacak. security tokeni girenlerin 2, girmeyenlerin 1 reimbursement hakkı varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ben direkt teleport abi, benden daha mı değerli Gil ler diyip basıyorum.

Bu arada oyunu alıp başta bayıp bırakmayı düşünenlere eğer oynamak istiyorsanız oyunu biraz daha zaman verin derim.

Çünkü oyun gerçekten başta çok standart bir mmorpg olarak başlıyor. Ben Open betada denediğimde,suratımda -.- şu ifade, oraya git konuş buraya git konuş 2şer sincap böcek öldür. Geri ver. falan bu şekilde oynuodum. Sonra böyle hadi yeni abilityler geldi nelermiş bakayım. 10. 15. leveldan sonra, yeni sistemler , cross class, crafting, dungeonlar vs. açıldıkça bi baktım sarmaya başlamışım, o sırada ana hikaye de gelişmiş oluyor ve güzelmiş lan oyun diyorsun.

Bana böyle oldu, şu an oynayan insanlar da bu şekilde hissediyor diye düşünüyorum.

Yani bazı oyunlar vardır mesela age of conan, baştaki ilk 20 levelı çok keyifliydi onun, o şekilde ilk levellardaki oyun deneyimini çok keyifli yaparlar. Girersin oyuna oha çok iimiş vs. dünya ne kadar güzel yapacak ne kadar çok şey var vs. GW2 de öleydi. Fakat endgame e yaklaştıkça yeni bişey olmadığını farkedersin.

Bunda nedense tam tersi. oyun çok standarttan başlayıp yeni sistemler yeni şeylere accessin oldukça complexleşiyor ve güzelleşiyor.

Ben daha craftinge girişmedim level 30 oldum. Level 30 olmamla beraber, job sistemi açıldı White mage oldum, cross class ne ability alırım onlara baktım. Sonra chocoboyu üzerine binme dışında, yanında pet olarak dövüştürme onu levellama onun talent treesine puan verme vs. muhabbeti çıktı, onu biraz levellamya kastım. İleride housing çıkacak, housing de chocobo breeding vs. İleride primallar world bosslar ,raidler vs. derken oyun seni kendine çekiyor.

ha bu olay 1 ayda bitebilir yine sonunda tamam abi bu kadarmış dersin biter. Onu bilemem ama başlarda bayanlar için, eğer satın almışsanız oyunu satmadan önce biraz zaman verin derim. Ha level 20-30 a geldim hala çok bayıorum zar zor oynuorum diyorsanız size göre değilmiş oyun evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...