Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

abi sadece kuyruk olmaması da değil. bari atıyorsun geri, sadece karakter ekranına at. ana menuye atiyor. utanmasa oyunu kapatacak.

abi doğru kurmamışlar sistemi, instancelar bozuldu. o yüzden direk limitlemişler girişler çok saçma bencede. queue soksa bile hemen alıyordu böyle bezdirecekler.

benim tahminim instance serverını kurarken, herkesin sıfırdan başlayıp, ilk instancelara 10k kişi girip yığılım olacağını falan düşünmemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

barbu said:

abi sadece kuyruk olmaması da değil. bari atıyorsun geri, sadece karakter ekranına at. ana menuye atiyor. utanmasa oyunu kapatacak.

abi doğru kurmamışlar sistemi, instancelar bozuldu. o yüzden direk limitlemişler girişler çok saçma bencede. queue soksa bile hemen alıyordu böyle bezdirecekler.

benim tahminim instance serverını kurarken, herkesin sıfırdan başlayıp, ilk instancelara 10k kişi girip yığılım olacağını falan düşünmemişler.

hayır. kuyruk koyarsın yığılım olur ama insan bilir ne zaman gireceğini.

wow oynarken 3 saatten fazla beklediğim olmuştu. ama en azından alt tab yapıp başka işle uğraşıyordum.

bunla paso denemek ayrı dert, üstüne ana menuye atması ayrı dert.

ve işin komiği adamlar bozduğu için olmuyor. demin kuyruktayken bi anda iptal ettiler kuyrugu gene.
Sosyal ağlarda paylaş

ya evet demin kanuni mi ne dmeişti, bir şeyi çözmeye çalıştıkları için öle yapıolarmış mı ne bilmiyorum

aynen ben de böle arada deniyordum, world is full diip menuye atiodu. e dedim ben herhalde böle hiç giremem, sonra şansa bi baktım 4 kişi sırada var dedi ve soktu çat diye.

seni sıraya sokmadığı gibi kimseyi sıraya sokmmuyor, o yüzden random bir şekilde giriyorsun.

ama oyun içerisinde ne lag ne bişey, ne game breaking bug bişey var

oyun çok smooth abi early accesse göre. çok net yani.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bariz şekilde bayaa bir düzenleme çekiyorlar. ama serverı gene maintenance a aldık da diyemiyorlar. o yüzden millet eziyet çeke çeke girmeye kasıyor.

vazgeçtim ben valla. akşam 8-9 gibi bakarım. düzeldiyse girerim.

connection lost olduktan sonra starta da tıklanmıyor hemen. ya videoyu açıp hemen geri giricen, ya da bir süre beklicen.
Sosyal ağlarda paylaş

dev, kaslı, ama bi yandan duygusal bir healerım ben haha

materia olayı, GEM gibi işte. bir quest verdi az önce, onal bir ability aldım, eski itemları falna disenchant ediyorsun sana böle Gem gibi materia düşürüyor, +1 Wisdom, +1 Determination vs. tadında stat veren. Itemlarin üzerine gelince böle boş slotlar gözüküyor ya yeşil kutu. Onlara yerleştiriyorsun galiba da o yerleştirme nasıl bilmiyorum, galiba bir sonraki questte de onu verecek. Ama disconnect oldum yapamadım daha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...