Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thor (2011)

cado

Öne çıkan mesajlar

unuttuğum bişey yoksa, izlediğim en iyi cizgi film uyarlamasıydı film.

bi kahraman ilk kez bu kadar ruhuyla doğrusuyla aktarıldı. gurur duydum marvellada yazarlada yönetmenlede. kendi egolarını 60 yıllık karakterden yüce tutmamışlar aslanlarım benım.

o kadar cokdetay vardıki, gelsenzi yanıma 30 snde bir durdurup aha buda şu şuba bu diey anlatabilirim.

yalnız o 3d, LANET OLASI 3D. BI BOK ANLAMIYORUM 3D OLUNCA LAN! HAVE AT THEE 3D! HAVE AT THEE!!!
ha bide anthony hopkins...yanı adam denileni yapmış ama fazlası gerekir odin için.

destroyerla kapısırken göğe cıktığında bildiğin gülümsedim yanı bariz mutlu oldum.

Thor'un, kendini beyenmişlikten, abim benim dediğimiz herşeyin kıymetini bilen, yaptıklarının etkisini bilen güzel insan Thor'a dönüşü.. cok şahane bir geçişti. Thor'u saflığıyla zibidiliğiyle, kadınlarla ilişkisiyle dünyayla ilişkisiyle, cekiciyle ilişkisiyle herşeyle canavar gibi aktaremışlar. Heyt be dedim ne güzel.

Heimdal olsun Gaia olsun, luefey olsun, warriors three olsun, diger asgardianlarda cok kraldı.

şimdi diceykler "ama thorun origini böle değilki!!!" diye BENDE IYIMI BILIYONUZ LAN! derim, size derlerse CUCEDNE IYIMI BILIYONUZ LAN! diyebilirsiniz izin veriyorum. Thor seri olarak bir cok kez origine dönüp kendine bişeyler katarak devam etmiş bir seri. önemli olan ana fikri, birbirini tetikliyen olaylar silsilesi değil (örümcek adamla böle bir zıtlığı var mesela, orda origin değişince kıl oluyoruz o yüzden, sizde olun).

destroyer cok iyidi be, o blast sesi, oyşh. hakkını verdi.
Odinin atı...
asgard manzaraları oyyy, kirby kirby diye ses efekti geliyodu arkadan.
Odinin migferi zaten ayrı bir güzellikti.

Loki... Loki zaten thordan cok daha zor bi karakterdi taşıması, cokda güzel becermişler. ikilemleriyle mischiefiyle, aslında gercekten asgardı kardeşini babasını sevmesiyle...

OOOOY! dvd düşsede adam gibi izlesek 2 boyutlu 2 boyutlu!
Sosyal ağlarda paylaş

heimdall confirmed for BRO tier direk

baya iyiydi ya film, ilk defa thor a bulasan veya thor diyince direk iskandinav mitolojisindeki thor u bekleyenler hayal kirikligina ugriyabilir ama filmde seneryoyu tutmak icin biraz zorlanmis olsalarda karakterler COOOOOK iyiydi, oyunculuk cok iyiydi

3D olmasaydi bide cok cok cok super olcakti ama keske gitmeseydim diyorum cunki

GIEEEEF MJOLNIR!!!1111111

REPLICA MJOLNIR ISTIYORUM LAAAN SALLAYA SALLAYA GEZIIIM!!11
Sosyal ağlarda paylaş

dün gidemedim bu akşam gideceğim, heyecanlıyım

- anne ben politeist oldum.
- tövbe de, odin çarpar.
- ha?
- odin'den başka ilah yoktur, thor onun kulu ve elçisidir.
- sen de çoktanrıcılığı benimsemişsin bakıyorum?
- imana gel. tek yol odin'in yoludur.
- ama ben tyr'e tapıyordum?
- bak hala konuşuyor. sus! dinsiz kafir seni.
Sosyal ağlarda paylaş

dovus sahneleri benim açımdan başarısız oldu. 3d yüzünden mi benim gözlerim yüzünden mi bilmiyorum da gözlüğü çıkarıp izledim dövüş sahnelerini resmen.

thor karakteri çok iyi olmuş bence katılıyorum. eğlendim ben de, hikayenin detayını bilmiyordum fazla. sağolsun gökçen aydınlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...