Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nwn mi Swg mi?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

başlığı görünce belki bazılarınız kahkaha attı,belki de ne saçmalıktır dedi. sorum şu: orjinal oyun alıcam. Neverwinter nights mı alsam Star wars Galaxies mi. eğer nwn alırsam 50 milyona expansionlı alıcam ve kendi serverımı da açabilicem,dmlik de yapabilicem,başkalarının serverında da oynayabilicem. ama eğer galaxies alırsam hem 90 milyon ödicem hem de aylık 20 milyon ödicem ama bu çok büyük bi dünya olucak. sizin tavsiyeleriniz nelerdir?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

kahkaha atmadım da senin soru "erik alsam ekşi böyle ama tatlısı da çıkıyor arada, kütür kütür; çilek alsam pudra şekeri de dökmem gerekecek ama mayfoş böyle, hangisini alayım?" gibi olmuş..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

İki oyun arasında baya bi fark var. Birisi starwars evreninde geçen bi mmorpg, diğeri exp packlerle işini götürmeye çalışan bi forgotten realms oyunu. Hangi dünyaya daha yatkınsan onu al diyeceğim ama mm bi oyunun yanında nwnnin lafı edilebileceğini sanmıyorum. Swg seviyorsan onu al derim, hakkında bi fikrin yoksa swg forumlarına bak.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöle bi durum var star wars'un da manyağıyım fantastik dünyanın da.

hangisini alsam naapsam ya[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

upp!!

(bu arada nwn nin multiplayer oyunlarından ve swgnin oyun içinden screenshotlarını nerden bulabilirim? ama oyundan alınmış olsun)[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Sosyal ağlarda paylaş

orda da açtı burda da sanırım

bence swg
nwn yerine azıcık daha bekleyip dragon age alabilirsin[signature][hline]karakedi, 30 Mayıs 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
hayatınızı paylaşmak, sohbet etmek istiyorsanız her akıllı insan gibi forumları kullanın. bir kaç yıl sonra geçmişe bakıp vay be geçmişte bunları yaşamıştık deme şansınız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

swg kötü bir oyun, grafikler güzel oynanınış kolay birde hep hayal edilen bir ortama giriyorsun bu yüzden ilk başladığında insan kendini kaybemiş şekilde oynuyor ama para kazanmak çok kolay skill masterlamak çok kolay pvp yok pve yok oyun monoton bu yüzden oyun kendini bir iki ayda tüketiyor

nwno tarzdan hoşlanan birisi için daha uzun soluklu bir oyun[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 03 Haziran 2004 11:09 tarihinde demiş ki:
nwn yerine azıcık daha bekleyip dragon age alabilirsin

Dragon Age'in 2-3 seneden önce çıkacağını sanmıyorum. Forumlardan okuduğum kadarıyla daha oyunla ilgili birçok eksik var ve henüz bir dağıtıcı firma belirlenmiş değil. O yüzden bekleme moduna girmek için biraz erken.[signature][hline]Nwn Modüllerim
Sosyal ağlarda paylaş

olsun 2-3 sene de beklenir ne olacak ki :)
insanlar doom3 HL2 yi kaç senedir bekliyo ;)[signature][hline]karakedi, 30 Mayıs 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
hayatınızı paylaşmak, sohbet etmek istiyorsanız her akıllı insan gibi forumları kullanın. bir kaç yıl sonra geçmişe bakıp vay be geçmişte bunları yaşamıştık deme şansınız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

evet aslında bu süre içinde nwn modülleri de oynanabilir o da bir seçenek, bir sürü başarılı modül var mesela biri de capulcu'nunki :)

kesinlikle oynanması gereken bir modül[signature][hline]karakedi, 30 Mayıs 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

nwn online da max kaç kişi destekliyor? ultima online gibi oynanabilir mi mmorpg gibin? bi de mesela büyük serverlar var mı atıyorum pati uo gibi yani 24 saat açık olan serverlar var mı? veya bioware in açtığı serverlar?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------

[Bu mesaj shapshal tarafından 03 Haziran 2004 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

var o tip sunucular
ancak oyun öyle UO gibi gerektiğinde 500 kişiyi kaldıracak bir yapıya sahip midir bilmiyorum

benim gördüklerim en fazla 64 kişilik sunuculardı
ama kesinlikle bu sayı az değil hatta 20-30 kişinin oyunda olduğu bir sunucuya balıklama atlanabilir

bioware'in sunucuları yok ama orjinal cd-key ile girilen bir sürü sunucu var dünya üzerinde, hepsine gamespy üzerinden bağlanıp görebiliyosun ne tür bir sunucu olduğunu, kaç kişi olduğunu, versiyonunu, kullandığı modülü falan

mesela nwn.mix.gen.tr bunlardan birisi[signature][hline]karakedi, 30 Mayıs 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...