Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

kendi kendime sordum kendi kendime buldum cevabını >.
yaw videoda ki gibi generals menusune giriorum ama notificiations diye bi secenek yok bende??

http://www.youtube.com/watch?v=k7VftJrga1k

3.0 updateini yaptım suan telefon 3.0 gözüküyor ama menu halen yok geri kalan landscape sms , search vs var bi bu yok :D

bu resimdeki gibi olması gerekmio mu general settings in?

push notification menusunun acilmasi icin apple amcamın appstore a push notification destekleyen application koyması gerekiomus tabii bizimde onu dl etmemiz gerekio :P
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

3gs hayal kirikligi degil aslinda. adamlar hala iphone 3g'yi guncelliyorlar. fiyatlara filan bakarsaniz adamlarin amaci yeni iphone cikarmak degilmis. muhtemelen sozlesmeler iki yillik oldugu icin, iki yilda bir major update, arada da boyle minor update gelecek.

Hayal kırıklığı dememin sebebi farklı. Palm Pre çıkmış, Xperia 2 yolda, Touch Diamond II çıkmış, Omnia HD aylar önce çıkmış. Bunlarla yarışabilecek bir savaş makinası bekliyordum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Mobile me olayını duyunca cok sevinmistim. Ta ki bu olayı calıstırabilmek icin bir me accountunun gerektigini, bir me accountu icin ise,

"A credit card is required to start your free trial. After your trial ends, your card will be charged an annual subscription fee of €65.02. Don't worry, you can cancel your subscription online at any time during the trial. "

Canlarım ya. Don't worry falan demisler bi de. Cok düsünceliler masallah.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya mobile.me accountu baya pahalı ama güzel de bir olay bir yandan. mac ile entegra çalıştığı için backup alma vs olaylarını baya kolaylaştırıyor. Mail olayı çok iyi. iPhone üzerine normalde sadece 1 exchange hesabı tanımlanabiliyor. Fakat mobile.me accountu ayrı olarak tanımlanabildiği için bir avantaj mesela :)
Yani mobile.me'nin bedava olması düşünülemez ama fiyatı biraz pahalı... Ayrıca illa mobile.me hesabına gerek duymayan bir sistem de geliştirilebilir miydi diye de düşünmüyor değilim iPhone için. Benim de hesabım olmadığı böyle bir sitem var içimde :p Ama test ettik süper çalışıyor telefonumu bul, yazı göster vs özellikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Mum_Chamber said:

3gs hayal kirikligi degil aslinda. adamlar hala iphone 3g'yi guncelliyorlar. fiyatlara filan bakarsaniz adamlarin amaci yeni iphone cikarmak degilmis. muhtemelen sozlesmeler iki yillik oldugu icin, iki yilda bir major update, arada da boyle minor update gelecek.

Hayal kırıklığı dememin sebebi farklı. Palm Pre çıkmış, Xperia 2 yolda, Touch Diamond II çıkmış, Omnia HD aylar önce çıkmış. Bunlarla yarışabilecek bir savaş makinası bekliyordum açıkçası.

cikmis cikacak ciktilarda ama iphone un su hizi ve rahat kullanimi yok ki.. sacma windows mobile ile olmuyor. diger firmalar deli gibi atraksiyon koyuyorlar icine ama nedense yerini tutmuyor apple in..

bunu su sekilde ornekleyebilirim, blizzard ve diger oyun yapimcilari gibi. birisi oynanabilirlik onde tutar ve grafigi dusuk tutarken digerleri oynanamaz super oyunlar yapiyorlar ayni apple ve digerleri gibi..

kullanislilik nefis iphone da, zaten iphone telefon ozellikleri olan bir el bilgisayari - oyuncagi benim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini bir anda vermez apple bekleyin iphone 7de falan cıkar onlar. :)
Penthesilea said:

Ya 1-2 dolar abi, verilir de, daha cikmadi bicok sey.
Gmail icin push hala yok mesela ortada, onu iple cekiyorum su an.
Bir de guzel bir IM clienti gelse de MSN falan acik olsa surekli push sayesinde, uber olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...