Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Selam. Bir kaç gündür kullandığım iphone'nun pil ömrü oldukça düşük geldi bana. Model 3gs. Ortak bir problem mı bu ? Sabah doluya yakındı, öğlene doğru yola çıktım 20 dk müzik dinledim, gideceğim yeri bulmak için gps kullandım yine bir 20 dk kadar. Bir de nete girip MSN gtalk falan acıyorum. Sürekli açık olan tek şey meebo. Bunların sonrasında pil %20 nin altına düştü. 70-80 civariydi sabah.
Sosyal ağlarda paylaş

e yuh izin verde bitsin yani

di said:

Selam. Bir kaç gündür kullandığım iphone'nun pil ömrü oldukça düşük geldi bana. Model 3gs. Ortak bir problem mı bu ? Sabah doluya yakındı, öğlene doğru yola çıktım 20 dk müzik dinledim, gideceğim yeri bulmak için gps kullandım yine bir 20 dk kadar. Bir de nete girip MSN gtalk falan acıyorum. Sürekli açık olan tek şey meebo. Bunların sonrasında pil %20 nin altına düştü. 70-80 civariydi sabah.
Sosyal ağlarda paylaş

gunumuzde konu hakkinda hic bir fikri olmayan kullanicalarin direk sacmaladigi tek urun
ozkansnr said:

günümüzde son kullanıcıların paralarıyla satın alabilecekleri en yüksek teknolojiyi barındıran ürün.

itunes store dan program indirmeye (bedava ya da paralı) alışan türk insanı umarım bir gün music store ile de kavuşturulur. ancak gerçekçi olmak gerekli müyap'ın izlediği politika sayesinde bu imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

lithium pil bu

her gun sarj ediyorsun 2 senede bu kadar omurlu kalmasi bile buyuk is

mokoko said:

delircem ya. 2 gun onceye kadar hiçbi sorunu yoktu telefonun. dun aksam şarja koydum. bu sabah kalktığımda yarısından az pili vardı. bu kadar çabuk pili olur mu bi aletin yahu. daha 2 2.5 sene oldu alalı. pil değişirme tarzı bi olay var mı bu alette.
iphone 2g bu arada. ilk çıkanlardan yani. garantisi falan yok. ne kadar patlar bana bunu tamir ettirmek?
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

e yuh izin verde bitsin yani

di said:

E yuh ne ? Yazdiklarimdan hangi biri buyuk bir is ki ? Ciddi anlamda gereksiz guc kullaniyor bu alet. Daha eski ya da muadil urunler cok daha iyi bu konuda. P990i var elimde, ikinci el aldim ve uzun duredir kullaniyorum. Bana misin demedi simdiye kadar. Black Berry kullandim onda da cok daha uzun omurluydu pil. Ha diger iki alette gps yoktu ama gps'in 20 dakikalik kullanimi eski aletlerdeki 1 gunluk kullanim suresine denk geliyorsa ne anladim ben o isten ?
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

lithium pil bu

her gun sarj ediyorsun 2 senede bu kadar omurlu kalmasi bile buyuk is

mokoko said:

delircem ya. 2 gun onceye kadar hiçbi sorunu yoktu telefonun. dun aksam şarja koydum. bu sabah kalktığımda yarısından az pili vardı. bu kadar çabuk pili olur mu bi aletin yahu. daha 2 2.5 sene oldu alalı. pil değişirme tarzı bi olay var mı bu alette.
iphone 2g bu arada. ilk çıkanlardan yani. garantisi falan yok. ne kadar patlar bana bunu tamir ettirmek?

ha bu arada bunu yazdıtan soraki akşam telefonu şarjda bırakıp uyudum. sabah kalktığımda pil full doluydu. şu anda pilin hiçbi problemi yok. hala eskisi kadar uzun sure dayanıo. neden 2 gun boyunca surekli pili bitti bilmiorm ama sorun yok artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

di soyle dusun

ortalama bir telefonun konusma suresi 2.5 saat falandir

20 dk gps dus konusmanin 3 kati falan yer rahat 1 saatin gitti

ustune diger isleride dusun

stand by suresi cok farkli birsey

Abi cok iyi biliyorum o mevzulari. Yani ona ragmen garip geldi bana sen dusun artik.

Ha sunu diyebiliriz ama; iphone bir ton guzel ozellige yetmeyecek dandik bir pil kullanmis. O zaman anlasmis oluyoruz.

Yani uzun bir yolda olsam. Biraz egleneyim desem, sonra isle ilgili acil bir ihtiyacim olsa -sunucuya baglanmaktir, musteriye dosya gondermektir- beni yari yolda birakacak bir telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikadan getirtsem burda pasaporta onaylatsam sorunsuz kullanabilir miyim? Birde Amerikada fiyatları nasıl? giden bi arkadaşıma elden para vericem tam fiyatı öğrenmem lazım, var mı öyle bir amerikan sitesi? bestbuy.com dan baktım 300 TL civarı diyor. hakkaten bu kadar ucuza alabilirmiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apple, iPhone Serisi İçin Ucuz Cep Telefonu Üretecek!

Üstün donanımsal özelliklere sahip olan cep telefonlarıyla tanınan Apple’ın, cep telefonu serisi iPhone’un çok pahalı olmasından yana şikayetiniz varsa haberimizin devamını okumanızı sizlere öneriyoruz. iPhone serisi ile birlikte tüm dünyaya ismini duyurmayı başaran Apple firması ile ilgili yapılan bir araştırmaya göre, iPhone almayanların %85’i cihazın çok pahalı olmasından yakınıyor.

Apple’da, Morgan Stanley Research'ün yaptığı bu araştırmaya dayanarak, tüketicilerin bu en büyük derdi olan iPhone ücreti konusunda güzel bir haber ile karşımıza çıktı. Katy Huberty bu araştırmanın üzerine yaptığı açıklama ile, akıllı cep telefonu pazarındaki pazar payını yükseltmeyi planlayan Apple’ın Haziran ayında daha önceki sürümlerine göre çok daha ucuz olan yeni bir model ile karşımıza çıkacağını vurguladı. Ayrıca yeni iPhone’un diğer cihazlara göre çok daha farklı yeni özelliklere sahip olacağını da bildiren Katy Huberty, cihaz hakkında sır vermekten de kaçındı.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

benim iphone 3gs 16gb belli bir açık kaldıktan sonra acayip yavaşlamaya başlıyor. restart atınca düzeliyor sonra tekrar aynı şey oluyor restore ettim ama yine aynı terane. sebebi ne olabilir? yeni sürümden dolayı mı? 5-6 saat sonra falan sapıtıyor.

bende de 3g 16gb var aldigimdan beri boyle. update gorunce yapiyorum hep degisen bisey yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...