Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

dvoturk.com said:

3.2 ile birlikte Blizzard badge sistemi üzerinde değişiklikler yapıyor ve görünen o ki setleri toplamayı kolaylaştırıyor. İşte değişiklikler:

Emblem of Heroism veya Emblem of Valor düşüren instancelar (örneğin Naxxramas veya Heroic Halls of Stone), artık Emblems of Conquest düşürecek.

Crusaders' Coliseum 10 ve 25 kişilik versiyonları Emblem of Triumph düşürecek.

Günlük heroic dungeon questi 2 adet Emblem of Triumph, normal günlük quest ise 1 adet Emblem of Triumph verecek.
1,25,50 adet Emblem of Heroism, Emblem of Valor achievementları, bu emblemler artık direk olarak elde edilemediği için Feats of Strength'e çevrilecek.

30 Heroic ile T8 x 2 Parça
Bu durumda, teorik olarak Ulduar'a hiç girmemiş bir oyuncu, Emalon'da şanslı ise 4 parça Tier8 set toplayabilecek. Badge ile alınan 2 parça T8 için toplam 116 Emblems of Conquest gerekecek. Her heroicin ortalama 4 badge verdiği düşünülürse buda, 30 heroic dungeona denk.

Tier9 Badge Itemları
Günlük questlerin Emblem of Triumph vermesi nedeniyle, hiç Crusaders' Colisemum yapmamış oyuncular bile T9 badge itemları alabilecek.

bu kadar saçmalık da olmaz ama naxx yap t8 al bu kadar da basitleştirmeyin ya şu lanet oyunu..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

olayın sneınle ilgisi yok,
senın itemlarinin "basitleşmesinin degersizleşmesinin" onemı yok.
onemli olan yenı lvl80 olan kişilerin pve raidlerine daha rahat ulaşabilmesiyle ilgili. Oldukcada guzel bi olay bence

iyide bitirdi adamlar ulduarı şimdi hiç ulduar yapmadan t8 giyinip yeni instance a baslayabılecekler .. e nerde kaldı ulduar da boss kesmenin önemi, açıkcası ben hiç memnun değilim bundan, eskiyi özlüyorum ben, mc yapmadan bwl yapamazdın , bwl yapmadan AQ yapamazdın, sımdı dungenların bossların bi önemi yok kes kesme farketmez nasılsa 2 ay sonra hepsini bedavadan alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

boss kesmenin önemi = düşen badgeler mi senin icin?

ben oyunu bırakmıştım simdi sırf for fun icin döndüm raid yapmak istemiyorum , ama heroic vs bi 5man yapmak istesem itemsizsin diye almayacak insanlar olacaktır e ben ne yapayım o zmn?

sırf ulduar kıl yün raid yapanlar e-peenleri kabarıcak diye geri kalanlar ezilsinmi? ben takdir ettim yaptıkları şeyleri , size de vermiş ite achivement vs vs göster göster titlelarını böbürlen eyw
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

iyide bir cok guild naxx yapmıyo su anda, yenı gelen 2-3 kisiyi giydirmek icinde naxx yapılmaz. E napıcak ınsanlar yenı gelenler pve gormiycekmi hiç?

ayrıca, badge itemlar ne cok iyi nede her slot'a uygun.

valla herkez aynı anda görmesi gerekmiyor her yeni gelen instance, he naxx yapmıyorsa guıldler o zaman t7leri t7.5 ların emblem sayısını düşürür daha kolay almasını sağlarsın alırlar t7 lerini 7.5larını yaparlar ulduar ı sonra t8 alıp yeni instance ı denerler, mantığın bu olması lazım bana göre..
Sosyal ağlarda paylaş

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY

pala prot t9 a block rating koymamislar :D:D:D:D:D:D:D

OBAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYYY yeni libram

Each time you use your Hammer of The Righteous ability, you have a chance to gain 200 dodge rating for 18 sec.

OHS OHS OHS

Paladin T9 Tank 4P Bonus (Class: Paladin) -- Decreases the cooldown on your Divine Protection ability by 30 sec.

1.5 saniye CD li bubblewall?
hemde DK lara IBF 1dk idi diye laf ederken?

diger tank bonuslarinada baktimda ilk bonus taunt CD i kisaltiyor (intervene warriorda) ikinci bonus ikincil CD u buffliyor DK ve warriorda, druidin barkskin %10 artiyor paladinin direk 1.5dk ya iniyor

salvation glyphine dokunmazlar seal of vengeance i tanklardan almazlarsa HP haric her alanda paladinler en iyi tank olur bu degisikliklerle tabi bosslari burstte CD patlatmacadan oteye goturmezlerse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...