Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

gecen yogg yapiyoruz guardian kesiyoruz ilk phase iste

yeni guardian cikti ben o sirada uzakta tankin tauntladigina judgement salladim yanimdaki gaurdian patlati hodir buza aldi ve o saniye geberdim

yahu buzun icinde nasil olurum akil var mantik var combat loga bir baktim

hebele blast hits yoou for bilmemkac (bilmemkac overkill)
you gain hodirs protection
judgement of blood hits you for bilmemkac holy damage (bilmemkac overkill)
you die

bole bir combat log efsane ya, buza girmeden attigim judgementtan geberiyorum milisaniye farki ile
o derece salak bir olay seal of blood
Sosyal ağlarda paylaş

abi benimde oyleydi badge yaktim para yaktim ustum paso badge/crafted gear eheuehue

senin bide holy specinde yok item almak istiycegin o kadar badge in tursusunu mu kurucan :3

ama tank olarak yani DPS gear kasman lazim, bakarsin yarin oburgun hardmode u dps gearla yapabilicegin birsey koyarlar veya paladin tanka gore bir boss gelir filan o yuzden kasican onu genede sirf tank geariyla olmaz :p

hala iyi combo ama DK&Pala
IBF 2 dk olsada dakikada bir sana %30 damage reduction atabiliyorum ret olarak sen dps olsan yapamican bole bisi filan

ama harbi yani DK threati rezil bu zamana kadar CD lari var en iyi HP en iyi armor threatide dusuk kalsin diyorduk bari su frost presence in threat bonusunu arttiriversinler, bide IBF yi 2 dk yaptiklarina gore %40-50 civarina cekmeleri lazim onuda garanti duzeltirler diye tahmin ediyorum bu haliyle kalmaz yani

daha warrior bufflarinida gormemiz lazim, kesin t8 4 parca prot bonusunu baseline yapicaklar yazin bri kenara
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

neyse, badge de para da var çok şükür.. bu haftasonu bir elden geçiririm karakteri.. dps gearım nasıl daha onu bile bilmiyorum.. voa'da bir dps parçası düşünce bankitems'ı açıyorum önce.. "aa yokmuş" diyip öyle yolluyorum =)..

sen gene iyisin bakiyosun
ben rolluyorum
aaaa warmis diyorum bazen
o derece habersizim
Sosyal ağlarda paylaş

yeni arena gear req olayı güzel olmuş. birde belli bir süre oynamayınca rating decay olsa yada en azından inaktife geçse iyi olacak. ilk haftalarda rating yapıp üstüne yatanlara ayar oluyorum.

destro lock frost mage resto shaman 3vs3 oynuyorum ve resto değişiklikleri nin yanında pet in resillience olayı iyi olacak. ama resillience değişikliği ve chaosbolt a gelen nerf baya bir düşürecek destro nuke unu. ama en azından herkeze geliyor bu o bakımdan sorun yok gibi. pet in hit i ve spell penet i olmadığı için çok maç kaybettik yada çok riske soktuk sanırım çektiğimiz çilelerin sonu gelecek ama 3.2 bekle bekle gelmez şimdi aylarca :
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

Monthius said:

Cat Druid'ler GG.

"Yeni Form skinleri verdik size, bi' yerden acısını çıkartmak lazım, buyrun kullandığınız ne kadar ability varsa nerfledik, keyfini çıkartın."

nerflesinler bi zahmet
çakma rogue roguedan daha rogue.

Hadi biraz nerfleseler anlarım da, tüm cat ability'leri yahu. 1 yada 2 tane değil, kullandığımız tüm cat abilitylerine nerf gelmiş, insaf. Bu kadarı cidden overkill oluyor, bu kadarını da yapmasınlar bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

@Monthius

İyide yaptıkları en normali zaten, toplam hasarınızı %5-10 civarı kısmak istiyorlar, ve dps döngünüzdeki herşeyi %5-10 kısınca sorun çözülüyor.

Başka türlü nasıl olabilir ki zaten, normalde toplam hasarınızın %15-20 sini içeren bir skilli %50 nerfleseler çöp olur skill gcd bile harcamassınız ona.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

baba bu ne rogue olarak artık axe damı kullancaz lol sahsen sevindim de oyunda axe de yok :P

Ya shamana sword kullandırtacaklardı ya da roguea axe, shamanı bufflamak blizz. yetkilileri için tabu olduğundan roguelara axe kullanma şansı verdiler, böylece oyundaki one hand axeların sayısı artacak, enhance shamanlar off hand wep bulmak için 3-4 ay raid yapmak zorunda kalmayacak. WotLK'da 2 tane shaman offhand wep var adam gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...