Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EksiSozluk yazar alimiyla ilgili

Evolution

Öne çıkan mesajlar

Dom iyice sözlük moduna girmiş ve "akabinde" felan gibi yeni sözcükler kullanmaya başlamış yakında "sorunsalı" olayınada girer yavaş yavaş :).İşte sözlük böyle bişey kelime dağarcığını artırıyorsun :)[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu psikolojik bir sorun. Az olan ve bulunmayan bir şey değerlidir. Ve insanlar odeğerli şeyleri işlerine yaramasalarda isterler. Sözlükte de durum aynı. Kimseye yazarlık vermiyorlardı böylece az olan şeye talep oluştu. Bilinçaltımıza yerleşti sözlük acc si almalıyım, yazar olmalıym diye. Oysaki yazar olsam 1 ay sonra sıkılırım ama olsun yazar olamlıyım.
Hep diyorum paticikte user alımını kapasa bakın nasıl rağbet olur :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

yahu kıymetlimsss gibi bir özelliği yok ki, alabiliyorsak alırız hesabı, ara ara bişi yazarız uygun yeri geldikçe. arasıra keyifli şeyler de çıkabiliyor elbette. ama abuklukların tonla olduğu görüşündeyim yine, tükürdüğünü yalayan yok hani..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exodus, 21 Mayıs 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
Neyse bizde aldık, inşallah manita falan yaparız, boyumuz uzar yoksa üzülecem yani bu kadar abarttılar abarttılar kobrayı kabarttılar. :/

nie bu konu içinde "sözlükte lamerler çoğaldı" dediğimi anlatan bir cümle[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kawa, 21 Mayıs 2004 23:51 tarihinde demiş ki:
Dom iyice sözlük moduna girmiş ve "akabinde" felan gibi yeni sözcükler kullanmaya başlamış yakında "sorunsalı" olayınada girer yavaş yavaş :).İşte sözlük böyle bişey kelime dağarcığını artırıyorsun :)

paticik forumlarinda ki diger mesajlarima bakmani tavsiye ederim, atlamamak lazim, av mevsimi acildi cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

lol ben de el33t oldum d00dz! :lol: tüh şimdi ne yapacağım o kadar da tükürdük.. :-p

arkadaşlar gerçekten girmeyi istiyorsanız hani, kullanıcı paneli neyim var, onun altında çıkan bilhassa "yanlış entry hebelemeleri" kısmını patlayana kadar okuyun. ben bişiler yazdıktan sonra okuduğumdan gidip hepsini editlemem gerekti.. hatta öbürlerini de okuyun garanti olmasını istiyorsanız..

bu arada şu yıldız link verme olayını nasıl yapıyoruz?[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

sam hani bu görünmez bakınız olayı var ya

'altıncı sensin nesil de sana girsin'

böyle çıkıyo: altıncı sensin nesil de sana girsin

'altıncı sensin nesil de sana girsin:swh'

bu da böle: altıncı sensin nesil de sana girsin*

[signature][hline]RAAAAAAAHAAAAAAA !!!!

[Bu mesaj Rahan tarafından 22 Mayıs 2004 02:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu * şeklinde bkz nasıl veriliyor acaba sevgili puserler? (tabiiki ek$i'de :))[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 22 Mayıs 2004 12:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam kardeşim, gittim ek$i'de buldum olayı. Şöyleymiş:

`hede: hop`

hop, akıllı bkz oluyor. Bu arada Rahan senin bahsettiğin görünmez bkz, ben akıllı bkz'ı sormuştum.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 22 Mayıs 2004 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...