Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EksiSozluk yazar alimiyla ilgili

Evolution

Öne çıkan mesajlar

şu an ekşi sözlüğe yeni yazarların etkisi en iyi istatistikleren çok entry girilmiş günler de görülüyor.

1. 20.05.2004 43.861
2. 19.05.2004 22.168
3. 21.05.2004 8.059
4. 06.12.2002 6.643
5. 27.11.2002 6.373
6. 28.11.2002 6.359
7. 12.12.2002 6.078
8. 01.12.2002 6.006
9. 03.12.2002 5.986
10. 26.11.2002 5.973[signature][hline]When arguing with a stupid person, make sure he's not doing the same.
Sosyal ağlarda paylaş

ohoooooooo oh oh oh yani..

belli milletin hesapları niye patır patır siliniyor, ben dikkat ede ede yazdım o kadar ama yukarıdaki ıvır zıvır ne olduğu belirsiz düğmelerden birine basınca çıktı yazımda dikkat edilmesi gereken hedeler. oku oku bitmiyor maşallah, hadi tamam bunları öğrenmek gerek ama adeta saklanmış yeni üye olan bulamasın da tonla hata yapıp şutlansın diye..

neyse düzelteyim bari yanlışları ama cidden amelelik yaptırıyorlar insana. 'resimde bay bilmemkimi bulun' gibi bişi yani..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

inanmıyorum yarabbi kesme işaretini kullanıp kullanmayacağımı öğretiyorlar ya.. okudum okudum patladım en sonunda, uçak uçurma talimatnamesi gibi okudukça uzuyor maşallah. ehliyet mi veriyorsunuz kardeşim, kalsın aman. herşeyi kuralına bağlamışlar ama bk z: eşeğin ...i entry'leri cirit atıyor. attığım entry'lerdeki kesme işaretlerini beğenmezlerse de kalsın.. elit kalmadı pelit var, beğenmiyorsanız yemeyin..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 20 Mayıs 2004 17:20 tarihinde demiş ki:
onurlu olduğumu kim söyledi? :D
şerefsizim ben, ost sularus oth mithas'ı solamnic knight'lar söylesin ben değil..

ben de sözlük accountu alıyım da "sen eziksin biz sözlük yazarı olarak elitiz" havaları ortadan kalkar, doğru dürüst konuşma imkanımız olur bazı insanlarla.. insan mı dedim pardon elitlerle..

not: ayrıca SNN zamanında Bonecrusher nickini alamadığım için içimde eziklik kaldı, o zamandan beri nereyi görsem bir Bonecrusher accountu açarım (örnek trgamer, avaturk, şimdi de "sözlük" ) ne işime yarıycaksa..

off bone iğrenç bi adamsın nası yalıyosun lan tükrüğünü böyk
:P
Sosyal ağlarda paylaş

eagle başlık denilen sözlük maddesi, örn: michael jackson. entry ise bunun altına yazılan "süper adamdır 80lerin ilahıydı" tanım mı desem ne desem işte onlar..

o kullanım kılavuzları, talimatnameler filan da kontrol merkezi butonundan mı ne orada çıkıyor..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

artık yazarlığımın açılacağına da inanmıyorum. Hayır iptal de etmediler. Bende belki görürler diye (moderatörler) "7096 çaylak arasında yazarlık beklemek" diye bir başlık açtım. görüceklerini de zannetmiyorum. ilk gün 388 kişi aldılar 2. gün 12 kişi aldılar. Bayağı bir orantısız gözüküyor. Ki bence başvuranların çook azını alacaklar. hayır orada yazıyor yanlış entry ninz olursa sileceğiz diye. 1 tane bile sillmediler. Sonuçta bekliyorum canım sıkıldıkça entry giriyorum. Ama komik bişey sadece 5 kişinin görebilecğei entry girmek :) Ve onca kalabalıkta benim entryleri göreceklerde...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 21 Mayıs 2004 21:48 tarihinde demiş ki:
artık yazarlığımın açılacağına da inanmıyorum. Hayır iptal de etmediler. Bende belki görürler diye (moderatörler) "7096 çaylak arasında yazarlık beklemek" diye bir başlık açtım. görüceklerini de zannetmiyorum. ilk gün 388 kişi aldılar 2. gün 12 kişi aldılar. Bayağı bir orantısız gözüküyor. Ki bence başvuranların çook azını alacaklar. hayır orada yazıyor yanlış entry ninz olursa sileceğiz diye. 1 tane bile sillmediler. Sonuçta bekliyorum canım sıkıldıkça entry giriyorum. Ama komik bişey sadece 5 kişinin görebilecğei entry girmek :) Ve onca kalabalıkta benim entryleri göreceklerde...

aynı durum[signature][hline]kolibali kolibali bandare koli bandare bali bandare
Sosyal ağlarda paylaş

Şeytan diyo aç "ssg ananı g..den s..." diye bir başlık. Sonra bak bakalım entrylerini okumuyorlar mı :) Hayır çok kısa bir yazarlık deneyimi olur ama en azından entrylerimi okmuş olurlar :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu tutku anlayamadım. Orgazm oluyo millet sözlük sözlük diye! bilmediğimiz bişey mi var? Site değil mi bu altı üstü? Nasıl bir popülarizmdir bu?

Neyse bizde aldık, inşallah manita falan yaparız, boyumuz uzar yoksa üzülecem yani bu kadar abarttılar abarttılar kobrayı kabarttılar. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...