Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mtv dans yarışmasındaki türk

Hellnar

Öne çıkan mesajlar

"Selam ben yasemin bu videoyu ve maili basıma gelen kötü olaylardan sonra insanları bilgilendirmek ve federasyon yetkililerini uyarmak icin yazıyorum. Ben maalesef suleyman bolek in ogrencisiydim bu adam bize uzun zaman wade robson’ın ögrencisi oldugunu yurt dısında cok iyi bir egitim aldıgını söyledi.. Ben de zar zor ailemi ikna ettim ve ders alamaya başladım fakat ben derslere baslayınca gördüm derslerde korkunc derecede egosu olan aynı koreografilerle bizi oyalayan ve paramızı alan bir danscıymıs… mıs diyorum cunki daha sonra ogrendimki bu bize ogrettiği bu koreografiler aslında youtube dan indirilen wade robson koreografileri imiş.. sizin anlıyacagınız benim gibi bir cok ogrenci bu sahtekar herife aylarca bize hip hop ögretsin diye ödediğimiz paralar aslında internetten calınan koreografilermiş.. Şimdi soruyorum madem internetten alıyordun bu koreografileri biz neden para ödedik sana bende o koreografileri oturur calısır cıkartırdım.. bu adamın yaptıgı aslında DOLANDIRICILIK BİRİ BUNA DUR DESİN!!!!!!! Ailem artık dans etmeme izin vermiyor bu adam yuzunden cunki babamlar biraz arastırmadan sonra ögrencilerden birine asıldıgını kızla arasında gecenlerden sonra kızında dansı bıraktıgını ögrenince beni kurstan aldı sapık bir egitmenin derslerine seni yolamam dedi...… bide arastırdım hakikaten MTV shake down şampiyonumu diye fakat onuda ögrendim üst komsumuz algida nın reklem müdürü ve 2004 te ceryan eden bu olay aslında kızların birincisi sanem demirkaya ve erkelerde baksa bir cocuk seciliyor fakat cocuk asker yada askeri lisede okudugu icin (Algida bu konuyu tam hatırlamıyor ama cocugun adını ögrenicem yakında) komutanı izin vermiyor ve yarısmadan cekilmek zorunda kalıyor.. o zaman onlarda suleymanı alıyorlar mecburen fakat Pazar gunu ingiltereye gittiklerinden sonra pazartesi ilk eleme yapılıyor 3 saatlik bir prova ve ilk elemede suleyman kaybediyor ve wade robson ve Mtv yetkilileri ile kavga ediyor… Şimdiye kadar sanki Wade Robson dan ders aldıgını özel olarak calıştıgını idda eden suleyman bolek aslında sadece 3 saat wade robson ı gören elenen ve turkiyeyi rezil eden bir danscı. Algidadan ögrendigim kadarıyla gazete küpürleri vs.. bir tek sanem demirkaya finallere kalıyor… yani su durumda benim gibi bir cok ögrenci kandırılmıs oluyor … bu maili ve videyoyu siz federasyon yetkilileri ve danscılara yolluyorum ki buna bir dur deyin egitmenlik yapmasına izin vermyin ögrencilere asılan calıntı koreografilerle para sızdıran ve örgencilerine cok kötu davranan bir sahtekardır ….bu adamın gercek yuzunu görun cunki ben artıkn dans edemiyorum ailem izin vermiyor… umarım baskalarının basına gelmez……. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...