Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rivaldo + Djalminha ?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

Bak Djalminha yararlı olur Gsye ama Rivaldoya para yetişmez ayrıca Rivaldonun bu saatten sonra iyi oynayacağını hiç ve hiç sanmıyorum.Kendi ülkesine gidip kendisini yetiştiren takımda bile huzuru yakalayamayan adamdan şahsen ben pek bişii beklemem...[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gs bu sezon sadece tr liginde oynucak
trde 2side gayet rahat oynar

eh 100. yılda şamp ugrunada hem tribünleri dolduracak hemde maç kazandıracak özel yetenekler gerekli
hayırlısı olsun bakalım alırız işallah[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org // #gecevardiyasi
Paticik unofficialdc++ hub adresi: paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 30 Mayıs 2004 12:43 tarihinde demiş ki:
gs bu sezon sadece tr liginde oynucak
trde 2side gayet rahat oynar

eh 100. yılda şamp ugrunada hem tribünleri dolduracak hemde maç kazandıracak özel yetenekler gerekli
hayırlısı olsun bakalım alırız işallah

Kendi ağzınla soyluyorsun, Sadece Tr liginde oynucak.
Böyle adamlar transfer olurken once sorarlar Şampiyonlar Ligine katılıyormusunuz diye..Avrupada mucadele etmeyen takıma gelmez boyle adamlar, umudu kesin..
Ayrıca Gsnin 100.yılı seneye imiş.1905 Eylul mu Ekimde mi ne kurulmus.[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Rivaldo ya alahın arap takımları talip onlar samp. lıgınde mı oynuo? =)

Djalminha ztn demis sıcak bakıyorum gs ye dıye...

hadı hayırlısı tekrardan..[signature][hline]|Pyro|
karpuz, 20 Mayıs 2004 20:47 tarihinde demiş ki:
bazen şey olur böyle eve giderken "ya biri beni sniperla izliyosa vurmak üzereyse" diye hoplaya zıplaya koşarım eve ki vuramasın ateş etse bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arap takımları sadece Talip..
Arap takımlarına gitmedi sonuçta değil mi ?

Bir de şöyle ihtimal var hayvan gibi parayı bastırırsın, adam yatarım ama alırım paramı mantıgıyla gelir..
ki Gs de para olmadıgını hepimiz biliyoruz[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse borc vermez olm size :)
adamlar başkan bile olmuolar borcun altına girmemek icin[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Sizi ancak chealsinin sahibi gibi bir rus filan kurtarır.:)
ole birine satarsınız kulubu ozaman bize de gırgır geçecek alay edecek konu cıkar :D[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kardeşim şu alemde
bjk de fb de gs de mafya
borç verirken acaba versemmi ne sekilde kazanırım nasıl geri alırım diye düşünmüyorlarki
vericen lan parayı sıkarım topuguna mantıgı işliyo
silth sen temiz aile iktisatçısısın bulaşma[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org // #gecevardiyasi
Paticik unofficialdc++ hub adresi: paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gelir neden gelmesin V.Hoijdonk da geldi Rivaldo da hoijdonk dan çok genç değil parayı basarsan gelir kariyerinin sonlarına yaklaşmış biri olarak geleceğini düşünür. GS nin okadarda kötü durumda olduğunu sanmıyorum sonuçta birçok gsli var ve takım sevgisi uğruna cebinden futbolcu alacak birçok insan var.
Gelsin umarım gs ye Turk futbolu biraz kalite kazansın isterim yani.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Uzanlar yalan olmasaydılar alırlardı gs rivaldoyu jardeli 30m $ almışlardı.
ama uzanlarda gitti =)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

ztn 2 10 numara faslaydı bıse bırıne 10 numara verıp dıerıne 20 numara vermek olmasdı =P[signature][hline]|Pyro|
karpuz, 20 Mayıs 2004 20:47 tarihinde demiş ki:
bazen şey olur böyle eve giderken "ya biri beni sniperla izliyosa vurmak üzereyse" diye hoplaya zıplaya koşarım eve ki vuramasın ateş etse bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bakmayın burdan başka yerde oynamam triplerine Rüştü de bizde çocuklar 2 takım tutar ben 1. fb yi 2. barcelonayı tutuyodum demişti.

Baliç kefen giyerim sarı kırmızı forma giymem demişti vs..

kesin anlaşmışsa imzayı basmışsa lafım yokda yani.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...