Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mido beşiktaş'a doğru mu?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Mido beşiktaşa doğru mu???

eğri miydiki ?

öhööööööööööö :=)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu şeyi İlhan MANSIZ ile birmiş diyolar.Hatta ve hatta japonlar bunun adınada internet siteleri açmışlar.[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

transfer sezonu haziran'ın bilmemkaçında başlicak.. yani yeni yönetim görevine başlamış olacak o sırada..

sonuçta her adayında transfer listesi ve anlaştığı adamlarda var. gelirlerse imzaya kalır iş..
y.demirören istiyorum ben.. kıvanç oktay'da var oh..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

JİMMMMMMYYYY
FLOOOOYDDDD
HASSELLBAİİİNKKKK

al coştur tribünleri.

Pascalıda getir yanına
varsın olsun küme düşelim...

21 numara pascal nouma pascal nouummaa

1. çinko fener
2. çinko cimboma
tombalada ermana
helal olsun nouma...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

100 milyon kredi rulz :=)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

100 az Beşiktaş'a blackchaos. Sizde yastıkaltında falan 500 milyon dolarlık bi bütçe daha vardır bak iyi karıştırın yastıkaltlarını.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...