Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Paladin Patch 3.1.1a

tinu

Öne çıkan mesajlar

abicim ben sadece sunu diyim
yane beni uzen odur
huntardim war
110 resilim war 15 k felanda canim
yane item kasmaya usendigimden pv yapyorum acik soliyim
yksa hic isim olmaz
pvp dedigimde avde bole arkadan ok atiyorum
kanatli bisi geldi mi 2 sey oluyo
once bi solucan resmi gibi bidebuff yiyorum
bole kelebek larvasi gibin
sonra trinket basiyorum
geriye zipliyim derken
cicuv diye stun oluyorum
sonra done done bisi geliyo
icewing yde gozumua ciyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yazmıyım diyorumda illa biton bilen bilmeyen yazmış dayanamadım

Paladinler şu an hala tam olarak stabil oturmuş halde degil blizzard ne yapıcagını bariz bir şekilde bilmiyor

mesela gelen beacon of light nerfi arena yüzünden geldi adamlarda kabul etti onu paladinlerin manası bitmiyor diye amaçlar gidipte 20dk sürmesin maçlar diye dengelemeye calışmak ama bir yandan class ın combat mekanigini komple değiştirmekte yanlış.

PTR de hem pve hem pvp deneme fırsatım oldu, VoA ya girdik deneme amacı ile 3 paladin vardı raidde arada geyik geçiyor warlock bahsediyor normalde kensinin rogue oynadıgını ilk defa lock nasıl mış görmek için actıgını premade charı

adam emalon da 6.6k dps le kapandı ben bir yandan ne varsa elimdeki skilleri beklemeden yüklenerek 4-4.5k arasındayken şimdi her combay farklıdır bazıları casterlara avantajlı bazılarıda aoe classlara bazıları daha cok meleee lere yönelik genel olarak overal düşüncem dengesiz nerflenmiş PvE DPSi.

Onu geçtik hadi şimdi paladinlerin SoB/SoM kalktı yerine corruption a stacklamadan sonra dmg increase verdiler iyi güzel PvE için.. e iyi de bu sealı arenada kullanamazsın o kadar target değiştiriyorsun kime gidipte kaç stack yapıcaksın ki vurasın o yüzden PvP sealı direk seal of command oldu

iyi bakalım onuda denemiş olduk gördügüm kadarıyla paladin burst dmg olarak tamamen hikaye bir halde o yüzden gelipte paladin beni stunda 1 shot etti diye aglamayın boş yere onu yapabilen kaç tane class var hala paladin diye qq qq başka bişey demiyorsunuz.

SoC + CS + DS + Exorcism (AoW ile) = 10-12k dmg yapıyor
ki bu karşimdaki adam PvE setliydi resillance olmadan etmeden
şimdi 800 resi zorunlu olucak o zaman kim ne vurucak bakalım nerf stick gezicekse ortalıkta vurması gereken cok diger classlarda var RMP leri bitirmeleri lazım.

yani overall bu patch cıkmadan dengelemleri lazım aban güclülendirsinler etsinler demiyorum ama oyun dengelensin şu an paladin gereksiz bir hybrid halde
Sosyal ağlarda paylaş

Lastguard said:

Invulon said:

SoC + CS + DS + Exorcism (AoW ile) = 10-12k dmg yapıyor

kac yapmalı 20k dimi? simarik cocukların 100 ytl harcligi begenmemesi gibi bisey..

/facepalm

facepalmlık bişey degil gidip de her EU forumlarında gördügünüz gereksiz geyigi taşımayın kullanımını dogru düzgün yapmadan bari

12k dmg PvE setli birine demek 800 resi li birine kac k olur? ya hic bir DPS class la arenaya girmişligin yok yada diger classların dmg lerinden habersizsin
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

[img=http://img26.imageshack.us/img26/395/palay.th.jpg]

Üstümde t9 set var , buff olarak bom ve trinket ı actım, ap ve hit e bakarmısınız, raid buffıyla ne hale gelir bu merak ediyorum.

recountun yüklüymüş söyle 2-3 dk o dummy üzerinde dps yaparmısın nedense gözükmüyor ne kadar dps yaptıgın
ondan sonra kıyaslama yapılır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...