Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Paladin Patch 3.1.1a

tinu

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

pursuit of justice ile blessing of freedom sayesinde her hunter kolay kiteliyamaz pasif movement increase almadiysa ancak ret in charge i intercepti filan olmadigindan ve ranged saldirisi olmadigindan BG de filan ac cheetah i direk kitela, judgement range e girmedigin surece dokunamaz sana birde viperla manasini zorla iyice surunsun

ben oyle cok rahat ret kesiyordum

adami bi hand of reckoningle şebek ederler alim allah, kici kirik 3-5 dmg icin maymun olursun rete. bunlar teori, teori.. gecelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Torondor said:

viktor çok güzel söylemiş bence... fakat arena biraz burst işi...
resisiz itemsiz elemanalra paladin insana vurur gibi vurmuyo gerçekten.. ama hangi karakter resisi/itemi olmayan karaktere az vuruyor ki?

nerdeen nereye

bide locklara baya yeni skill gelmiş galiba hoş ama bize bi kaç tuş daha lazım misal stun var trinket basamadığınız cooldownı olmayan ve 10sn süren sonraaaa bubble var onada bi tuş lazım.. yok lan düşündümde gerek yok aslında macro ile hepsini tek tuşa bağlarız IWINBUTTON bi tene imbayız zaten of eser geçeriz.. tek tuş bile fazla aslında tuş koymasınlar yanımıza gelen ölsün

Torondor.Apm nedir bilirmisin?

Senin Played time kadar yaptıngın apm yi(Paladin olarak) casterler 1 arenada yapıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

biraaak, isiklar yandikca tuslara bas. bir de full pvp giyip insanları kesememen normal yani. bir iki raid yapip pve gear alman lazım faceroll'un dibine vurabilmen icin.

benim mortal strike adamın sacred shieldda critleyince 34 vuruyor, adamın autoattack bana 1800 vuruyor ( crit degil hayır ).

bu oyun dengeli.

yine de shaman healer ile iyi yapmissiniz yani, ona lafım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ret pala vuramıyor diyen arkadaşlara, aha armory http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Emeriss&n=Riv%C3%A9r bu gearla bu resiyle frost presencedayken 25k hp'den Hoj Duration bitmeden öldüm. Ha yalan diyorsanız, ....... değil ama olan budur. Faceroller retler ölüyor yahut sizi kesemiyorlar ancak oyundan azıcık anlayan retler tam işkence. Gerçek budur, inanmayan Sadettin Teksoy'a sorsun, bunu araştırıyormuş!
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

abi paladinin stuni soyel gelir

BG de filan sutunuze paladin kosuyorsa hemde birde kanat acmissa %100 yersiniz kafaya stuni

retlerin %90 i faceroller oldugu icin repentance la abslayip trinketi harcatip stuni sona saklamak akillarina gelmez veya burst u combatin ortasina saklamak ve hafif hafif baslayip sasirtmak

ret paladinlerin %90 i CD aciksa kanadi pasar ustunuze kosar basar stuni, trinketle cikarsan repentance basar allah ne verdiyser abanir %20 den sonra hammer i cakar olursun

ret inde adam kesebilmesinin tek yolu budur oynanis sekli boyle faceroll cunki

pursuit of justice ile blessing of freedom sayesinde her hunter kolay kiteliyamaz pasif movement increase almadiysa ancak ret in charge i intercepti filan olmadigindan ve ranged saldirisi olmadigindan BG de filan ac cheetah i direk kitela, judgement range e girmedigin surece dokunamaz sana birde viperla manasini zorla iyice surunsun

ben oyle cok rahat ret kesiyordum

paşam kas bi tane paladinde alem paladin görsün ya.
herşey o kadar basit deil azcık şanslıysa eyvallah 3 tuşa basarak kesiolar.ama bazı paladinler varki cidden iyi oynuorlar zaten %90 %10 diye ayırmışsın eyvallah ama herşey şunu yap bunu yap demekle kalmaz evdeki hesap arenaya uymaz.o yüzden basitleştirmiyelim olayları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...