Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük.
bu akşam kaşarlı kuşbaşılı pide üstüne sürpriz bir şekilde ortaya çıkan fıramboğazlı çizkeykten yemek durumunda kaldım, ÇOK DELİYDİXHCVXJ XD .

bi de yarın sabahın köründe dersim var ama keşke olmasa, napalım kader. alınyazısı. burda ne yazıyosa o.

bir şarkıyla veda etmek istiyorum günlük

bu gece soon..
biraz sonraaa..aa..
bu kapıdaan son kez
çıkıp yinee bişey
yapacağııım
sonnnra daaa
ya hepsini unutmuşum ya.
hadin

günlük 7:30'da evden çıkmak zorundayım, ne süper değil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük selam tekrar.

sabah 7de kalktım bugün. 9:30da sınava girdim. notebook çantası içindeki kitap ve defter vs. yüzünden eşşek ölüsü gibi ağır. omzum ağrıyo halen ya. bu kez kütüphanede değilim bu arada sdafasd. bilg. lab.dayım. neyse işte...

ne desemm...

Çok sıkıcı burası ya. Bi ekşın yok, bişey yok. Ders çalışmaktan da baydım zaten. Zorla çalışıyorum. Aha firefox da 3.0.9 versiyonu var dedi şimdi. Çeksem mi :P

görüyosun işte günlük. firefoz apdeytine sevinen bi hale geldim burda.

hadi görüşürzü.
Sosyal ağlarda paylaş

Asdsf=) Sınav çok iyi geçti diye bütün gün gezilir mi günlük?Yani tabi gezmek dediysem normal şartlarda normal insanlar gibi gezmek değil.Yine koşarak,yetişmeye çalışarak gezdik(!).Zilyonuncu kez kitap fuarını ziyaret ettim.-Aman da aman-
Gezmeninde bir bedeli olacak heralde=)Gündüz yapılması gereken işler kaldı mı geceye?Kaldı.Gece yapmak için önceden ayrılmış işler var mıydı?Vardı.Bunlar hepsi birbirine kaydı mı?Kaydı.Ohh mis.Hadi bakalım koşmaya devam!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük nedense garip bir mutluluk var içimde.
Olmaması lazım ama anlayamadım nedenini.
Yeni aldığım çaydanlıktan olabilir mi acaba. Belki de.
Çaykur Rize Turist Çayı da aldım. Oh. İnce belli bardağım da var.
Bıktım lan o salak partilerin iğrenç bacardi-cola'larından. Bi de domates çorbası yapayım şöle kaşarlı falan. Ooh. Baklava da yerim. Bu gidişle 30 kg olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,
İstinyepark'taki Beymen'in içine Bej açılmış sonunda, bugün görmek nasip oldu. Çok çok çok güzeldi. Çok yakışıklı garsonlar vardı. Bi tanesi baya kesti, gülüştük falan aghjd.1 tane bayan garson görmedim yalnız. Heralde öğle saatlerinde orası sırf kadın kaynıyo o yüzdendir sjkldf.
Ama hayran kaldım ya. <3
Nicholas Cage'in filmine gittim. Knowing. İĞRENÇTİ. Hayatımda bu kadar çirkin bi bilim kurgu filmi daha görmedim. Şimdi dergi falan okuycam biraz çok sıkıldım. öptüm muah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...