Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

çok kötüyüm. her an kusacakmışım gibi sabahtan beri kalbim çarpıyor. çok sevmesem de, hiç kötü anmadığım her zaman hoşsohbet bir abimizi kaybettik. hastaneden telefon açmış enişteme, hakkını helal et, ben çok kötüyüm demiş. eniştem pazartesi sabah ziyaret için aradığında eşi telefona çıkmış ve kaybettik demiş. zaten akciğer kanserinden çekiyordu. 5 yıl önce birlikte çalışırken kusmaya başlamıştı, o zaman öğrenmişti kanser olduğunu. o dev gibi adam, 2.10 metre 140 kilo nasılda korkmuştu kanser olduğunu öğrendiğinde hepimiz çocuklar gibi ağlamıştık o gün. aynı şu anda ağladığım gibi. tatillerde mümkün olduğunca birlikte marmaris, rodos, ayvalık, kuşadası gibi yerlerde 2-3 günlük eğlenmiştik. unutmaya çalışıyorduk hasta olduğunu, onunla birlikte. haberi aldığımda elim ayam tutmamaya kalbim hızla çarpmaya başladı. halada çarpmakta. ne istiyorum bilmiyorum. ama acı, bu acı, tam 20 yıl önce de babamı kaybettiğimde aynı acıyı hissetmiştim. garip değilmi babam aklıma geldi. onu da çok özledim. yazarken kalbimin çarpıntısı geçti biraz. ama çok kötüyüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük.
Canım günlük.
bu gece amele ispanyollar ve fransız bir geyle gittiğim partide Zep ve kardeşi Can (Aslında o da pati de görünmüyor ortalarda) ile karşılaşmam. Daha doğrusu onların beni tanıması falan.
Acayip şeyler bunlar günlük.
Çok sevindirik oldum ama lan, ehi (:
Bu saate kadar bi arkadaşın ödevine yardım etmem de ayrı bir mallık örneği.
Bi de bu viyanadaki fotoğrafçıları çok sevdim. adamlar hala çağ dışı analog-slr aksesuarları satıyorlar, tam benlik. acayip boru gibi bi parça satın aldım bugün, tele objektifimi macro lense çevirdi. eheh. böylesini sirkeci'de bile bulamazdım.
uyuyayım artık. saat, 06:38. trt2'de bu toprağın sesi'nin başladığı saat.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük internetimiz kesildi geçti sonra.
3 sınavım kalmış meğersem ^^
vizelerin başında hiç geçmicekmiş gibi sonunda da hemen geçmiş gibi geliyo.
zaten herkesin bildiği bişeyi söyledim.
anayasa hukuku (td)
o kağıdı verdim ne alıcam bilmiyorum.
dün güzel bi gün geçirdim
yaklaşık 3 aydır abimle hiç bi yere gitmemiştim
yaptığımız geyiklere cevap bulmamız hoşumuza gitti
neyse tam veremedim o duyguyu bu cümleyle ama
param gelmemiş, ya hiç gelmezse?
özledim, rüyamda da gördüm ^_^_^
pazar günü annem gelicek
sonra da eskişehire gidicez (umarım)
o zaman ders çalışalım, içimiz rahat olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük,

Annemin arkadaşları kahvaltıya geldi bugün. Pelit'ten su böreği getirttik, ben de bir parça yedim. Yemez olaydım, mideme oturdu bildiğin. Vıcık vıcık yağlı bir de. Neyse, üstüne ananas ile çilek de yedim. Şimdi yatakta "malak" gibi veyahut "camış" gibi yatıyorum.

Dün gece saçımı örüp öyle yattım, güzel oldu saçlarım şimdi pek beğendim. Oje falan da sürdüm. Ama bir yere gideceğimi sanmıyorum bugün. Çok üşengeçlik var üstümde. Aslında belli de olmaz daha çok erken çünkü.

Çok endişeliyim şu an bir arkadaşım için. Dün gece 5 tane tequila içmiş - ki o kadar uyardım - ve 1 saat araba kullanması gerekiyor eve dönebilmesi için. Ama gece 12den beri kapalı telefonu. Bir de bünyesi benimkinden de zayıf arkadaşın, bir şey olmamıştır inşallah.

3 tane alakasız şey anlattım sana şu an, farkındayım. Neyse sonra tekrar yazarım. Seni seviyorum. Görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günnük,
halen kütüpaanedeyim, inekliyorum.

Denn said:
günnük söylemeyi unuttum.
birisi var, kendini bilir, buena vistaya gittiğini afişe etmesin artık.
üzülüyorum. ben de özlemedim diil^^

bugünlük bu kadar.
muk.

Şöle bi gelişme oldu az önce; arkadaşa kalmıştı bilet alma işi, o da bi sebepten gelemicek. "tek başıma ne yapacam" diye ben de gitmiyorum. höf :/ neyse işte Deniz'cim üzülmezsin artık =)

hadi mucx tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...