Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

abi
bi insanın soyismi neden UTKUSEVER olur
ve ben bunu typo yapıp farketmeyerek UYKUSEVER olarak yazarım. çok utandım lan hahaha.
ayrıca ehliyeti olan ve araba kullanmayı bilen 3 adam
nasıl olurda
http://www.dersimizdireksiyon.net/Trafik%20Tanzim%20%C4%B0%C5%9Faretleri/yol%20ver.jpg

şu tabelayı (yol ver) TERS TAKAR !. 1 tanede değil 17 tane tabela takıyosun kontrol etmesem öyle kalacak. hepsi ters lan. yani biraz zeka olsun ya içinizde. az bişi çok değil. tamam benim kadar zeki olamaz kimse ama anlamıyorum neden böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

100$lık seminere "hadi hadi o $25 olur öğrenciye ya.. akşam pazarı olm.." maili attım..

"du bakalım bi.. öğrenci için $25 öde sen. ana! bedavaya nasıl üye oldun ki sen yahu!! O_O" mailı aldım..

özetle akşam pazarı taktiğine hâlâ yüzsüzlükle devam ediyorum. "$25'a bi sene üye yapın siz beni. bi de ben bedava izleyim seminarı? olmadı konuşmanın recorded olarak halini verirsiniz. dökümünü verirsiniz ama en olmadı." diye zorluyorum..

ÜLKEMİZİN ALIN TERİ İLE KAZANILMIŞ, GÜÇLÜKLE DENKLEŞTİRİLMİŞ PARASINI GAVURA BU KADAR KOLAY KAPTIRAMAYIZ ARKADAŞLAR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ağlıyorum kadına da du bakalım. emailı chat ortamına çevirdim zaten.

"mail kasıyor rose.. msn ver oradan devam edelim bebeem.. florida'ya gelince kızgın kumlara yatırıcam seni...

ama
şimdi üyelik işini bağla sen.. ok.. tşk, bye" diyeceğim az devam ederse.

ya da benim süper yalan dolan üyeliğimi iptal edicek ve bende ühühü diyeceğim..

//yalnız hâlâ cevap gelmedi.. T_T
//edit 2.
"I have a suggestion; I was thinking maybe you could cost share this with your fellow classmates. " dedi

GAME OVER

INSERT COIN

Sosyal ağlarda paylaş

iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum günlük.çok mutluydum, ayaklarım yere basmıyordu bu gün enstitüden aldığım belgedeki "tahmini mezuniyet tarihi 2014-2015 güz yaıyılı sonu" yazısını görene kadar.iş ciddi, bağladık en az 4-5 yılı.dışarıda kazanabileceğimin yarısından daha az bi maaşa :/
uzun vadede görürüm umarım artılarını.
ha bir de mart ayından sağ çıkarsam çok sevinicem...
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır böylesine sinirlenmemiştim,insan sevmek için nedenim kalmıyor resmen.uyuyamayınca yazdım valla mesaj,çello o mesajı hakketti,ister cevap verir ister vermez orasını bilemem.çalışmalara da bundan sonra belki giderim beli gitmem.insanlar davranıslarından sorumlu olduklarını öğrensinler artık. 30 yaşında adamsın.ben de senin 17 yaşındaki özel ders öğrencin değilim öyle enseye şaplak sammiyeti kurabilceğin.

neyse dünya gözüyle nükhet duruyla şarkı söyledim ya o bana yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...