Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

başvuracağım okullardaki hocalara mail atarken süper bir giriş cümlesi buldum %100 geri dönüş alıyor (eskiden daha azdı sdf)

Greetings,

I am a student with B.S in genetics and M.S in physics. I am working on a thesis
encompassing topics like symplectic formalism of lagrangian mechanics on
tangent bundle, construction of global lagrangians, inequiavalent lagrangians and cohomolgy.

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

e o zaman bu yüksek lisans okulları neden hep çinlileri alıyo lan? bizim gibi anlayışlı insanları alsınlar biraz da hey allam kırolar

adamlar çok yayıldı. dünyanın en kolpa makalelerini bile networkleriyle en iyi journallarda bastırabiliyolar. bir de çok solid olmasa da çok çalışabiliyolar.

türklerin de çalışanı harbi iyi çalışıyo şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, toplam 4 buçuk senelik öğrencilik hayatımda ilk kez bir sınava geç kaldım. Uyanamadım. Cepten arkadaşımı arayıp asistana verdirttim telefonu. Asistan koşa koşa hocanın odasına gitti. Hocaya anlattım derdimi, 40 dakika sonra okulda olucam dedim, nası yapsak hocam dedim. Yürü git lan evine make-up sınavı yapıcam haftaya dedi. Ağzından öpmek istedim o an.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Günlük, toplam 4 buçuk senelik öğrencilik hayatımda ilk kez bir sınava geç kaldım. Uyanamadım. Cepten arkadaşımı arayıp asistana verdirttim telefonu. Asistan koşa koşa hocanın odasına gitti. Hocaya anlattım derdimi, 40 dakika sonra okulda olucam dedim, nası yapsak hocam dedim. Yürü git lan evine make-up sınavı yapıcam haftaya dedi. Ağzından öpmek istedim o an.

Make-up sınavında o senin ağzından öpmesin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

yok, make-up sınavları genelde daha kolay oluyormuş adamın. tecrübeli arkadaşlardan hemen bilgi aldım. hatta çalışırken çözdüğümüz geçmiş 2 senenin sorularını bile sorabilirmiş.

Böyle bir durumdan resmen win-win olarak çıkacağım sanırım.

süfermiş lam, bizim hocalar olsaydı 'sen kimsin? zamanında gelseydin.. sen kimdin?' şeklinde cevaplarlardı ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...