Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

nomsaR said:

Bella said:

resmen londra'dan istanbul'a 25 saatte gelmeyi başardım!
hayır uçağı kaçırdığıma mı yanayım british airways dangozunun 2 milyar istediğine mi şaşırayım! gecenın 4ünde göztepeye gidene dek anamın ağladığına mı. yani dünü hatırlamak istemiyorum 25 saattir uyumuyorum ve 15.30da sınavım var şimdi sınava gidicem.
oha totalde 31 saatim yollarda geçmiş olacak!

aç bi tane british airways topiği

yok onların bi suçu, fazla uçmuşlar sadece fiyatta.
uçağı kaçıran benim sdfs gerçi evden 7 saat önce çıkmama rağmen kaçırdım, trafik sağolsun.

bi de hasta oldum ya.
bi de yarın bavullarımı falan kaybedersem görevi tamamlamış olacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce olarak: symplectic formalism of lagrangian mechanics on tangent bundle, its relation with symplectic formalism of hamiltonian mechanics on cotangent bundle through legendre transformation, group cohomology and alternative lagrangians, inverse lagrangian problem, relation between symplectic formalisms of quantum mechanics and classical mechanics

türkçe olarak: teğet demeti üzerinde lagrange mekaniğinin simpilektik formalizmi, bunun koteğet demeti üzerindeki hamilton mekaniği ile legendre dönüşümü yoluyla alakası, grup kohomolijlerinin alternatif lagrangian problemine uygulaması, simpilektik formalismin klasik mekanik ve kuantum mekaniği uygulamaları arasındaki bağlar

basit olarak: diferansiyel geometrinin klasik mekaniği ve kuantum mekaniğindeki uygulamaları (ağırlıklı olarak klasik mekanik ama)

gibi konuları içeren bir çalışma şuanda. ama bunlar zaten yapılmış şeyler biraz review gibi yaparken yeni bişey çıkar mı bilmiyorum tabi zor konular. master biraz erken bu konularda yeni bişey çıkarmak için
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...