Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük naaber,

bugün gece 4.5 da çıktık yola, gogo izmir. Norm civatanın somun bölümüne vicers sertlik ölçüm cihazı verdik. Bakalitleme cihazıyla onun eğitimini verdik, geldik.

İzmir yağışlıydı bugün.

Bu arada günlük, izmirlilere birilerinin araç kullanmayı öğretmesi gerek. Aynaya bakmaz, şeridini bilmez. Ne garip lan.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

izmirli birbirine gore arac kullanir
gelenlerin ona ayak uydurmasi gerek :*

ama bu araç kullanmayı bilmedikleri gerçeğini değiştirmiyo aga..

bide domat diyolar bak, o geldi aklıma şimdi ahahahahah

Bu arada terminaliniz de modern sanat akımıyla yapılmış ama çok domat olmuş bence.

Yanlız sanayinin düzenini tertibini beğendim, ibretlikmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Eski arabalar çok hoş sevgili günlük. Bayılıyorum eski tarz arabalara, eski tarz mimarilere, giyim kuşamlara. Pötür şapkamla 67 model chevy içerisinde, rumların yaptığı eski bir binanın önünde akıllı, güzel ve bana bağlı bir kız arkadaş beklemek çok isterim günlük, çok.

O değilde alkolden pek etkilenmem çünkü nerede duracağımı bilirim. Zaten para pul da yok ya neyse. Dün akşam bindiğim taksi de yine "dizel" mağduru oldum. Midem bulandı, kusasım geldi, şöföre "abi bu dizel mi?" dedim, "kusucam" dedim, adam benden daha çok korktu, öne geç falan dedi, kıllandım, geçmedim, vites değiştirirken bacaklarıma dokunur diye korktum günlük. Üstelik parlak olmayan baya kıllı bir erkek olmama rağmen. Zaman kötü. Ama şunu anladım, modern arabalar bana göre değil günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...